NewsyMama Anny Lewandowskiej zdradziła sporo na temat porodu córki! "Poczęcie było niesamowite"

Mama Anny Lewandowskiej zdradziła sporo na temat porodu córki! "Poczęcie było niesamowite"

Maria Stachurska o ciąży Anny Lewandowskiej
Maria Stachurska o ciąży Anny Lewandowskiej
Aneta Błaszczak
02.06.2017 16:36, aktualizacja: 03.06.2017 03:17

Ciąża i poród Ani Lewandowskiej emocjonowały cały kraj - wszyscy czekali na szczegóły, zdjęcia i detale dotyczące wszystkiego co ma jakikolwiek związek z malutką Klarą. Dziewczynka pojawiła się na świecie 4 maja, wzbudziła oczywiście wielkie poruszenie i tym bardziej wszyscy chcą znać jakiekolwiek szczegóły życia Lewandowskich jako młodych rodziców. Robert i Ania pokazują córeczkę, ale nie epatują ani zdjęciami Klary, ani deklaracjami na temat obecnej sytuacji.

Na szczęście dla wszystkich zainteresowanych, mama Ani - pani Maria Stachurska zdradziła kilka niezwykłych szczegółów odnośnie porodu i tego w jaki sposób pilnuje, żeby wszystko było jak najlepiej:

Jeszcze przed rozwiązaniem mówiłam: "Maryjo, to, co się pocznie, niech należy do ciebie". I tak się stało. Ania urodziła się dzień przed świętem narodzenia Najświętszej Maryi Panny. 7 września. Poczęcie było zresztą niesamowity, przez cały czas czułam obecność Maryi - wyznała teściowa Lewego w wywiadzie dla "Gościa Niedzielnego".

Okazuje się, że Maria Stachurska jest współzałożycielką Eucharystycznej Wspólnoty Dzieci Maryi przy parafii Najświętszego Zbawiciela w Warszawie:

Od 10 lat dokonuję zawierzenia siebie, moich bliskich i całego świata w pierwszą sobotę każdego miesiąca. Każdy może odpowiedzieć na wezwanie Maryi w Fatimie. Czasami Robert dzwoni i mówi: "Mam dziś bardzo ważny mecz", to ja już wiem, co mam robić. Jak widać Matka Boża świetnie strzela gole!

Robert Lewandowski również jest znany z tego, że jest człowiekiem wiary i nigdy tego nie ukrywał - mama Ani była bardzo szczęśliwa, że jej córka poznała chłopaka, który jest tak wierzący i ma mocny kręgosłup moralny.

Robert brał udział w akcji Nie wstydzę się Jezusa, a kilka dni po ślubie pojechali z Anią do Rzymu, by pomodlić się za swoje małżeństwo i na spotkaniu z papieżem Franciszkiem uzyskali błogosławieństwo.

Maria Stachurska - mama Anny Lewandowskiej o ciąży
Maria Stachurska - mama Anny Lewandowskiej o ciąży
Anna Lewandowska Instagram Gala
Anna Lewandowska Instagram Gala
  • Wspólne zdjęcie Lewandowskich z córką
  • scena z: Anna Stachurska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
  • Maria Stachurska - mama Anny Lewandowskiej o ciąży
  • Slider item
  • Anna Lewandowska przed porodem
  • Cezary Kucharski, Iwona Lewandowska, Maria Stachurska
  • Iwona Lewandowska i Maria Stachurska - mamy Roberta i Ani
  • Anna Lewandowska Instagram Gala
  • Sandra Dziwiszek, Wojciech Szczęsny, Robert Lewandowski i Anna Stachurska
[1/9] Wspólne zdjęcie Lewandowskich z córką
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także