NewsyMama Anny Lewandowskiej jest długowłosą blondynką. Wygląda teraz co najmniej 10 lat młodziej

Mama Anny Lewandowskiej jest długowłosą blondynką. Wygląda teraz co najmniej 10 lat młodziej

Anna Lewandowska, Maria Stachurska
Anna Lewandowska, Maria Stachurska
Elwira Szczepańska
25.12.2020 21:20, aktualizacja: 25.12.2020 23:00

Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie, że dzieło jej mamy, książka o Stanisławie Leszczyńskiej, została ukończona. Z tej okazji opublikowała zdjęcie z Marią Stachurską. Podziwiamy jej pracę, ale także przyglądamy się jej spektakularnej metamorfozie.

Jak wygląda mama Anny Lewandowskiej w blond włosach?

Pani Maria Stachurska wzięła na warsztat nietuzinkową postać, położną z Auschwitz. Nakręciła o niej film. Teraz także można będzie przeczytać książkę jej autorstwa o tej wspaniałej kobiecie, która prywatnie była ciotką mamy Ani Lewandowskiej. Dzięki jej pracy poznamy niepublikowane wcześniej fakty z jej życia, które nie było usłane różami, ale ona zmieniła je swoją wiarą we wspaniałe świadectwo człowieczeństwa w nawet ekstremalnych warunkach.

Nic dziwnego, że dumna Ania podzieliła się sukcesem swojej mamy. My patrzymy jednak także na wygląd pani Marii. Już niedawno pokazywała się odmieniona, ale teraz jest długowłosą blondynką. Babcia Laury i Klary wygląda świetnie. Ubyło jej lat, a w nowym kolorze jest jej bardzo do twarzy.

Kochani, jestem ogromnie dumna, że mogę Wam dziś przedstawić dzieło mojej MAMY - książkę o Stanisławie Leszczyńskiej, położnej z Auschwitz-Birkenau, której proces beatyfikacji rozpoczął się w 1993 roku. Na pewno część z Was zna historię tej wyjątkowej kobiety, której siła i oddanie pozwoliły odebrać wieleeee porodów i uratować małe istnienia w Oświęcimiu.Stanisława Leszczyńska była ciocią mojej mamy i to właśnie dzięki mojej mamie możemy dziś poznać bliżej jej biografię, jej naprawdę trudną, ale niezwykłą historię. W książce znajdziecie wiele niepublikowanych wcześniej faktów i informacji o kobiecie, która nigdy nie straciła wiary ani poczucia sensu swojej pracy. Mamo, dziękuję i gratuluję!

Obserwujący profil Ani pogratulowali sukcesu, zapewnili, że sięgną po publikację. Zauważyli też zmianę wyglądu Marii Stachurskiej. Uważają, że metamorfoza jest spektakularna i zdecydowanie na plus. Pojawiły się też głosy, że wygląda młodziej niż jej znana córka. Jak sądzicie?

Anna Lewandowska z mamą, Marią Stachurską
Anna Lewandowska z mamą, Marią Stachurską
Anna Lewandowska i Maria Stachurska
Anna Lewandowska i Maria Stachurska
Maria Stachurska i Katarzyna Olubińska
Maria Stachurska i Katarzyna Olubińska
Maria Stachurska i Katarzyna Olubińska
Maria Stachurska i Katarzyna Olubińska
Maria Stachurska w blond włosach
Maria Stachurska w blond włosach
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także