„M jak miłość”. Marek wróci do serialu, a jeden telefon zamieni życie Mostowiaków w koszmar. Nowy sezon gwarantuje potężną dawkę adrenaliny

Marek Mostowiak, M jak miłość

Marek Mostowiak, M jak miłość

M jak miłość – nowy sezon rusza lada dzień. Co wydarzy się w pierwszym odcinku po wakacjach? Co czeka Mostowiaków? Niespodziewany powrót Marka to spora niespodzianka dla fanów serialu.

Wraz z nową ramówką wraca serial M jak miłość. Co tym razem przygotowali producenci? Jedną z niespodzianek będzie powrót wątku z udziałem dawno niewidzianego Marka Mostowiaka. Kacper Kuszewski, który wcielał się w tę rolę, już kilka lat temu zrezygnował z dalszej gry. O co dokładnie chodzi?

M jak miłość po wakacjach – co się wydarzy?

W 1668 odcinku serialu M jak miłość, króry będzie pierwszym emitowanym po wakacjach, rodzina Mostowiaków otrzyma mrożący krew w żyłach telefon. Już po wakacjach Marek Mostowiak zadzwoni do Marysi, której rolę odgrywa Małgorzata Pieńkowska, żeby zawiadomić ją, że jego syn znalazł się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Mateusz (Krystian Domagała) na statku płynącym do Somalii w Afryce stał się celem ostrzału groźnych piratów. To oznacza, że Kacper nie wrócił do obsady, ale producenci zdecydowali się przypomnieć o istnieniu jego bohatera.

Marysia z pewnością nie spodziewała się tak druzgocącej wiadomości od brata. Rogowska miała nadzieję, że Marek przekaże jej jakąś radosną nowinę. Spodziewała się raczej jego powrotu do Grabiny lub planów dotyczących odwiedzin rodziny z Ewą (Dominika Kluźniak). Ton głosu Marka nie pozostawił jednak złudzeń – wydarzyło się coś złego.

„M jak miłość” – telefon od Marka wstrząśnie Mostowiakami

Rogowska z trudem dojdzie do siebie po słowach usłyszanych przez Marka. Dziwne zachowanie żony wzbudzi zainteresowanie Artura, który od razu zauważy jej roztrzęsienie. To właśnie jemu pierwszemu Marysia przekaże, co się stało. Tym samym po raz kolejny nie zawiedzie intuicja Barbary Mostowiak (w tej roli od lat występuje Teresa Lipowska). Nestorka rodu od dawna przeczuwała bowiem, że podróż życia Mateusza będzie miała tragiczne skutki. Małżeństwo Rogowskich wspólnie ustaliło, że matka Marysi może się dowiedzieć, co spotkało mężczyznę.

W 1668 odcinku Marek Mostowiak uspokoi swoją przyrodnią siostrę, że Mateusz nie został ranny, a piraci nie porwali załogi statku. Okaże się również, że nie doznał on również żadnych obrażeń. Cała ta sytuacja uzmysłowi jednak rodzinie Mostowiaków, jak duże niebezpieczeństwo wiąże się z podróżą wnuka Barbary.

Premierowe odcinki najnowszego sezonu serialu M jak miłość pojawią się na antenie TVP2 od 5 września. Uwielbiana przez widzów telenowela będzie emitowana w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20:55. Już po pierwszej zapowiedzi nie ma wątpliwości, że w najnowszych odcinkach serialu z pewnością nie zabraknie emocji.


Marek Kaliszuk - premiera filmu

Marek Kaliszuk - premiera filmu "Miłość jest wszystkim"

Kacper Kuszewski - premiera musicalu „Kongo”

Kacper Kuszewski - premiera musicalu „Kongo”

Małgorzata Pieńkowska i Joanna Sydor mają konflikt

Małgorzata Pieńkowska i Joanna Sydor mają konflikt

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×