Basia Kurdej-Szatan ma co świętować. Dostała pierwszą statuetkę po ostatniej aferze. Za co została nagrodzona?

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan nagrodzona za narażanie się na ostracyzm w imię dyskusji. Aktorka ochoczo chwali się w sieci swoim wyróżnieniem. Zasłużyła?

Barbara Kurdej-Szatan rozpoznawalność zdobyła za sprawą udziału w reklamach sieci komórkowej Play. W 2014 roku zagrała główną rolę w filmie komediowym pt. Dzień dobry, kocham cię! Wystąpiła również w takich produkcjach jak: Ciacho, Pech to nie grzech, Wkręceni 2, M jak miłość, Pierwsza miłość, Narzeczona na niby, Swingersi, W rytmie serca.

W pewnym momencie otrzymała propozycje nie do odrzucenia. TVP dostrzegła jej potencjał i zaproponowała rolę prowadzącej w kilku hitowych programach: The Voice of Poland, The Voice of Poland Kids, Dance, Dance, Dance. Kurdej-Szatan to kobieta wielu talentów. Wystąpiła w Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami i dotarła do wielkiego finału. Wkrótce później pojawiła się w programie Twoja twarz brzmi znajomo, w którym również bardzo dobrze sobie radziła.

Niestety kilka tygodni temu podpadła Polakom. W wulgarny sposób skomentowała nagranie, na którym zobaczyła, w jaki sposób Straż Graniczna traktuje uchodźców:

KUR*** !!!!!!!!!! KUR*** !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur*** „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur*** !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce, boli mnie cała klatka piersiowa, trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Kur*** !!!!!!!!

Barbara Kurdej-Szatan została nagrodzona

Feralny wpis Basi obił się szerokim echem. Aktorka została przez swoje słowa wyrzucona z serialu TVPM jak miłość, o czym poinformował Jacek Kurski. Mimo że przeprosiła, wciąż słono płaci za swój występek. Pojawił się jednak w jej życiu promyk słońca. Właśnie Fundacja Projekt Kobiety postanowiła ją nagrodzić, czym aktorka pochwaliła się w sieci:

Fundacja Projekt Kobiety pragnie z wielką przyjemnością poinformować, co następuję: Za aktywność medialną, artystyczną i społeczną w sprawach ważnych. Za przekraczanie granic i odwagę w życiu publicznym. (…) Za narażanie się na ostracyzm w imię dyskusji i zwiększenia świadomości społecznej. Kapituła Funkcji Projekt Kobiety przyznaje Barbarze Kurdej-Szatan symboliczny laur Statuetkę Trzy Mojry ’22.

W dalszej części przeczytać można, że uroczyste wręczenie nagrody nastąpi w marcu 2022 podczas wernisażu wystawy Piękna i Bestia w Warszawie.

Uważacie, że Basia zasłużyła na to wyróżnienie?


Basia Kurdej-Szatan dostała nagrodę

Basia Kurdej-Szatan dostała nagrodę

Basia Kurdej-Szatan dostała nagrodę

Basia Kurdej-Szatan dostała nagrodę

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×