NewsyBasia Kurdej-Szatan pochwaliła się kuchnią w nowym apartamencie. To wnętrza jak z katalogu. Co za pomysłowe szafki!

Basia Kurdej-Szatan pochwaliła się kuchnią w nowym apartamencie. To wnętrza jak z katalogu. Co za pomysłowe szafki!

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Krystyna Miśkiewicz

08.06.2022 13:40, aktual.: 08.06.2022 20:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Barbara Kurdej-Szatan karierę w show-biznesie robi już od wielu lat. Na salony wkroczyła dzięki popularnej reklamie, za którą pokochali ją fani. Później dostała rolę w serialu M jak Miłość, co spowodowało, że jej medialna kariera ruszyła z miejsca. Chociaż wcześniej przez kilka lat grała w teatrze, to dopiero występy przed kamerą sprawiły, że usłyszała o niej cała Polska. Przez wiele lat jej zawodowy grafik pękał w szwach. Razem ze swoim mężem, Rafałem Szatanem pojawiali się  wielu projektach, ale ostatnio kariera aktorki nieco zwolniła. Cały cza gra jednak w teatrze, o czym opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Jestem w próbach do dwóch spektakli teatralnych. Pod koniec roku do trzeciego, który będę robiła razem z moją siostrą. To będzie projekt całkowicie stworzony przez nas. Tekst, scenariusz. Mamy dwie fantastyczne dziewczyny, scenarzystkę, reżyserkę. To jest nasz pomysł. Myślę, że będziemy bardzo szczęśliwe i spełnione artystycznie. Najpierw dwie premiery – jedna premiera, to taki spektakl, który przygotowujemy – produkcji Ani Muchy. Będziemy z tym jeździć po Polsce. A drugi spektakl to spektakl o miłości – trochę smutny, trochę śmieszny. Ale bardzo ciekawy tekst. Będzie to spektakl muzyczny. Premiera będzie w teatrze Variete w Krakowie.

Gwiazda zmagała się ze sporym kryzysem, który wywołała jej bardzo emocjonalna wypowiedź dotycząca pracy Straży Granicznej. Po tym na chwilę usunęła się w cień, ale już wróciła do pracy i ciągle jest obecna w branży. Basia ma za sobą także poważne zmiany w życiu prywatnym. Razem z rodziną przeprowadziła się do nowego mieszkania.

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się kuchnią w nowym apartamencie

Basia już jakiś czas temu kupiła mieszkanie w centrum stolicy. Wcześniej razem z mężem i dwojgiem dzieci mieszkała w domu na peryferiach miasta. Traciła mnóstwo czasu na dojazdy i pół dnia dosłownie spędzała w samochodzie, przebijając się przez korki. Razem z mężem podjęli decyzję o przeprowadzce, która okazała się trafna. Remont mieszkania, które mierzy ponad 170 metrów, trwał dosyć długo, ale efekt jest niesamowity.

Gwiazdorska para urządziła je zupełnie inaczej niż poprzedni dom. Zdecydowanie postawili na ciemniejsze kolory. Aktorka pokazała na stories nową kuchnię. Widzimy w niej szafki w kolorze ciemnego drewna, które pięknie kontrastują z białymi blatami, jasną podłogą i ścianami. Przeszklone górne szafki zaopatrzone zostały w oświetlenie, które robi spore wrażenie. Dzięki szklanym frontom i światłu bez otwierania widać, co jest w środku. W meblach znajduje się oczywiście pełna zabudowa AGD z lodówką, która również ukryta jest w szafkach. Na jednej części blat przechodzi w barek, przy którym wygodnie można spożywać posiłki.

Basia pięknie urządziła wnętrza i nic dziwnego, że chwali się nimi w sieci. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

  • Barbara Kurdej-Szatan pokazała nowe mieszkanie
  • Barbara Kurdej-Szatan pokazała kuchnię
  • Barbara Kurdej-Szatan pokazała kuchnię
  • Barbara Kurdej-Szatan pokazała kuchnię
  • Barbara Kurdej-Szatan pokazała kuchnię
  • Barbara Kurdej-Szatan pokazała nowe mieszkanie
  • Barbara Kurdej-Szatan pokazała nowe mieszkanie
[1/7] Barbara Kurdej-Szatan pokazała nowe mieszkanie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także