Idealnie płaski brzuch księżnej Kate, to zasługa banalnego ćwiczenia! Brytyjki już oszalały na jego punkcie

Księżna Kate ćwiczenia na brzuch

Księżna Kate ćwiczenia na brzuch

Jak księżna Kate dba o sylwetkę? Ujawniono ćwiczenie "deska", któremu żona Williama zawdzięcza idealnie płaski brzuch. Jest proste, można je wykonywać w domu, a pierwsze efekty widać już po dwóch tygodniach.

Księżna Kate od lat zachwyca swoją urodą i stylem. Wiele kobiet na całym świecie może pozazdrościć jej imponującej sylwetki. 37-letnia Brytyjka, mimo upływającego czasu, wciąż wygląda rewelacyjnie. Okazuje się, że swoją smukłą sylwetkę zawdzięcza prostym ćwiczeniom, które każdy z was może wykonać w domowym zaciszu.

Podstawowym, codziennym ćwiczeniem księżnej Kate, jest plank, czyli tzw. „deska”. Rzeźbi mięśnie brzucha, wzmacnia przedramiona, plecy i poprawia siłę całego ciała. To trening dla wytrzymałych i zdyscyplinowanych, którzy trzymając się podjętego wyzwania, zostaną nagrodzeni mocnymi mięśniami. „Plank” ma również korzystny wpływ na kręgosłup – prawidłowo wykonywany niweluje bóle kręgosłupa i odciąża go.

Zobacz: Dieta księżnej Kate wyszła na jaw! To dzięki niej zachowuje tak olśniewającą sylwetkę!

Ćwiczenie „deska” księżna Kate wykonuje 10 razy dziennie i poświęca na nie, każdorazowo, 45 sekund. O szczegółach poinformował Daily Mail:

Kate trzyma „deskę” przez 45 sekund lub dłużej i powtarza to 10 razy. Wykonuje klasyczny „plank” na przedramionach, a także na bokach. (…) Brytyjki już oszalały na punkcie ulubionego ćwiczenia Kate. Wiele z nich zaczyna swój dzień od „królewskiego” treningu.

Idealna sylwetka Kate, to również zasługa jej słabości do sportu. W przeszłości grała w tenisa, pływała, jeździła na nartach. Nic dziwnego, że dziś, jak twierdzi źródło OK!, w ciągu dnia musi znaleźć choćby 15 minut na jogging, który idealnie uzupełnia „deskę”.

Zobacz: Ujawniono sekret fantastycznej sylwetki księżnej Kate. Żeby tak wyglądać, trzeba się trochę napocić

Ćwiczenie plank, czyli deska – jak je poprawnie wykonać?

To z pozoru proste ćwiczenia wymaga odpowiedniej techniki. Trenerzy personalni zwracają uwagę na najczęściej popełniane błędy, do których zaliczają się: unoszenie bioder i pupy, co obciąża kręgosłup, zaokrąglanie odcinka piersiowego kręgosłupa, co obciąża szyję i ramiona, zbytnie zadzieranie głowy do góry, obciążające szyję i barki. Niektórzy traktują „plank” jak maraton narzucając sobie zbyt długi czas treningu, co paradoksalnie nie wpływa na szybszy efekt ćwiczeń.

Poprawny plank to nie tylko prawidłowa postawa, lecz także napięcie poszczególnych partii mięśniowych. W momencie uniesienia ciała należy napiąć mięśnie pośladkowe, a następnie mięśnie brzucha. Przez wyznaczony czas „trzymania deski” nie powinno się ich rozluźniać. Ćwiczenie powinno być wspomagane głębokim i spokojnym oddechem – czytamy.

Przy poprawnym wykonywaniu „deski”, pierwsze efekty można dostrzec już po dwóch tygodniach. Poniżej film instruktażowy.

Zobacz: Księżna Kate najadła się wstydu na uroczystym wydarzeniu! Cały świat mówi o zachowaniu księżniczki Charlotte 

Zobacz: Księżniczka Charlotte bawi się zabawką za 30 złotych! Księżna Kate kupiła córce istne cudo w popularnej sieciówce!


Księżna Kate ma płaski brzuch

Księżna Kate ma płaski brzuch

Meghan Markle i księżna Kate podczas Wimbledonu

Meghan Markle i księżna Kate podczas Wimbledonu

Księżna Kate błyszczy na finale Wimbledonu 2019

Księżna Kate błyszczy na finale Wimbledonu 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×