Szukaj

Księżna Kate i książę William złożyli szybką wizytę Archiemu. Z pośpiechu zapomnieli o czymś bardzo ważnym

Archie Harrison wreszcie poznał wujków! Księżna Kate i książę William po powrocie z trasy po Wielkiej Brytanii udali się ze spontaniczną wizytą do Meghan Markle, księcia Harry'ego i ich syna. Z tego pośpiechu zapomnieli zabrać ze sobą dzieci.
Księżna Kate, książę William, Archie

Księżna Kate, książę William, Archie

Księżna Kate i książę William pierwszą połowę maja spędzili na wypełnianiu obowiązków zawodowych. Książęta Sussexu odwiedzili kilka angielskich miast, spotkali się z poddanymi w Wielkiej Brytanii, a do pałacu Kensington wrócili dopiero 14 maja. Wtedy też postanowili udać się z pierwszą wizytą do Meghan Marle i jej syna Archiego Harrisona.

Małżonkowie po raz pierwszy uścisnęli malutką dłoń najmłodszego członka rodu dopiero tydzień po jego narodzinach. Książęta Cambridge spędzili z niemowlakiem kilka godzin i tym samym rozpoczęli serię rodzinnych wizyt. Wkrótce z Archim spotkają się jeszcze dziadkowie ze strony ojca – książę Karol i Camilla Parker-Bowles, który ostatnio udali się z wizytą do Niemiec, kolejne będą księżniczki Eugenia i Beatrice:

Pierwszy tydzień chłopczyka w domu z mamą i tatą był spokojny. Chcieli mieć tę osobistą przestrzeń z noworodkiem. W tym tygodniu rozpoczną się wizyty rodziny i przyjaciół. Royal baby pozna wtedy książę i księżna Cambridge, a także książę Walii, który wraz z żoną wróci z zagranicznej wizyty – przekazał królewski reporter Omid Scobid.

Niestety brytyjska prasa nie dotarła do informacji na temat tego, jak wyglądało spontaniczne spotkanie Kate i Williama z Meghan, Harrym i ich dzieckiem. Można jednak przypuszczać, że przebiegło w miłej, rodzinnej atmosferze. Następca brytyjskiego tronu i jego żona opuścili mury Frogmore Cottage dopiero po czterech godzinach.

Archie Harrison nie poznał jeszcze swoich kuzynów

Jeszcze w maju rodzina spotka się ponownie, ale już w większym gronie. Kate i William podczas wtorkowej wizyty pojawili się sami, na co szczególną uwagę zwrócił dziennik The Sun. Książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis nie mieli jeszcze możliwości poznania kuzyna, chociaż podobno nieustannie podpytują o niego swoich rodziców.

Bardzo chcieli poznać kuzyna, ale stanie się dopiero w posiadłości Karola i Camilli, w dniu urodzin księcia Walii – podkreśla „The Sun”.

Na razie nie wiadomo, kiedy Meghan, Harry i Archie pokażą się publicznie. Póki co pozostaje mieć nadzieję, że księżna Sussexu wkrótce opublikowane nowe zdjęcia swojego słodkiego synka, tak jak zrobiła to w przypadającym w Anglii na 12 maja Dniu Matki – na fotografii nie pokazała jednak twarzy dziecka, a jedynie jego nóżkę.

Czekacie na nowe zdjęcia chłopczyka?

Zobacz: Globe: „Książę Harry nie jest ojcem Archiego!”. Szykuje się potężny skandal w rodzinie królewskiej!

Zobacz: Meghan Markle pokazała NOWE zdjęcie Archiego! Księżna uczciła Dzień Matki jak największe gwiazdy!

Zobacz: Gdy Meghan Markle pokazywała Archiego, wydarzyło się coś niezwykłego! „To znak od księżnej Diany”. Jest zdjęcie


Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Królowa Elżbieta II na spotkaniu z Archie Harrisonem, synem Harry'ego i Meghan

Królowa Elżbieta II na spotkaniu z Archie Harrisonem, synem Harry'ego i Meghan

Meghan Markle z księciem Harrym i synem

Meghan Markle z księciem Harrym i synem

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×