Szukaj

Meghan Markle pokazała NOWE zdjęcie Archiego! Księżna uczciła Dzień Matki jak największe gwiazdy!

Meghan Markle pierwszy raz świętuje Dzień Matki, który w Wielkiej Brytanii przypada na 12 maja. Z tej okazji szczęśliwa żona księcia Harry'ego pokazała światu urocze zdjęcie swojego synka. Fotka natychmiast stała się hitem w sieci.
Książę Harry i Meghan Markle z synem. Archie Harrison

Książę Harry i Meghan Markle z synem. Archie Harrison

Meghan Markle 6 maja nad ranem urodziła swojego pierwszego syna. Potomek księcia Harry’ego ważył 3260 gramów. Takie wiadomości przekazano kilka dni temu na oficjalnym Instagramie książęcej pary. Wiadomo również, że dzielna mama oraz jej dziecko czują się dobrze. Chłopiec otrzymał śliczne imiona Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Księżna Sussexu po raz pierwszy pokazała noworodka światu trzy dni po porodzie.

Meghan Markle pierwszy raz może świętować Dzień Matki, który w Wielkiej Brytanii i w wielu innych krajach świata obchodzony jest 12 maja. Z tej okazji dumna mama postanowiła w szczególny sposób złożyć hołd wszystkim matkom – tym przeszłym, teraźniejszym, przyszłym oraz tym, które zostały utracone, ale na zawsze zapamiętane.

Meghan Markle pokazała syna w Dzień Matki

Meghan świętuje Dzień Matki, zatem nie mogło zabraknąć jej słodkiej fotki z maluszkiem. Na profilu pary książęcej @SussexRoyal możemy podziwiać urocze zdjęcie żony Harry’ego z Archim. Meghan idąc w ślady znanych gwiazd show-biznesu, na fotografii nie pokazała twarzy dziecka – widoczna jest jedynie nóżka noworodka.

Syn Meghan Markle i księcia Harry’ego jest siódmym potomkiem w kolejce do królewskiego tronu, co oznacza, że jego szanse na brytyjską koronę są prawie żadne. Najpierw koronę otrzyma książę Karol, następnie książę William, potem dzieci księcia Williama i księżnej Kate, następnie książę Harry. Zgodnie z wolą królowej Elżbiety II Archie nie odziedziczył również tytułu książęcego, bobas został hrabią.

Zobaczcie, jak wygląda mały hrabia Archie w objęciach swojej kochanej mamy.

Zobacz: Były mąż Meghan Markle wziął ślub! Wyprawił luksusowe wesele na plaży! Mamy zdjęcia

Zobacz: Niestosowny żart królowej Elżbiety na widok syna Meghan Markle i księcia Harry’ego ujrzał światło dzienne! Jak ona mogła powiedzieć coś takiego!

Zobacz: Meghan Markle utarła nosa księżnej Kate! Wszyscy mówią o filmie z żoną Harry’ego jaki trafił do sieci [WIDEO]


Meghan Markle i Archie Harrison Mountbatten-Windsor na Dzień matki

Meghan Markle i Archie Harrison Mountbatten-Windsor na Dzień matki

Królowa Elżbieta II na spotkaniu z Archie Harrisonem, synem Harry'ego i Meghan

Królowa Elżbieta II na spotkaniu z Archie Harrisonem, synem Harry'ego i Meghan

Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×