Szukaj

Księżna Kate z najmłodszym synem podczas nieoficjalnego wyjścia. Louis to najsłodsze dziecko w rodzinie

Księżna Kate i książę Louis

Księżna Kate i książę Louis

Księżna Kate wybrała się do jednego z zakładów ceramicznych w Londynie, gdzie towarzyszył jej syn, Louis. Zdjęcia chłopca z ukrycia obiegły media. Jak wygląda na co dzień? 

Księżna Kate jest wzorem do naśladowania dla wielu kobiet. Inspirują się jej stylizacjami, wybierając ubrania podobne do tych, które wkłada na siebie podczas publicznych wystąpień. Żona Williama nie tylko doskonale zna się na modzie, ale także bardzo angażuje się w pracę. W dobie pandemii koronawirusa nie uchyla się od obowiązków. Prowadzi rozmowy online, raz na jakiś czas pojawia się gdzieś osobiście.

Księżna Kate z Louisem na zakupach. Jak wygląda?

Kate jest nie tylko księżną, ale przede wszystkim matką. Niemal każdą wolną chwilę spędza z dziećmi, a tabloidy co jakiś czas donoszą o ich nieformalnych wycieczkach. George, Charlotte i Louis chętnie wychodzą z nią do sklepu. Co ciekawe często towarzyszą im jedynie ochroniarze. Opiekunki raczej zostają w domu.

Chociaż rodzina królewska bardzo chroni, by nieformalne zdjęcia nie ukazywały się w sieci, nie zawsze są w stanie temu zapobiec. Niedawno w internecie opublikowano informację, że książę Louis wraz z mamą gościli w Mable’s Paint Pot w Norfolk, czyli pracowni, gdzie są organizowane zajęcia dla najmłodszych.

Oprócz wpisu pojawiło się zdjęcie zrobione przez jednego z przechodniów. Można zauważyć na nim chłopca wychodzącego z budynku ozdobionymi kwiatami. Miał na sobie granatową koszulkę i krótkie spodenki. Tuż za nim widać cień, prawdopodobnie jest to jego mama, Kate.

Internauci nie mogą przejść obojętnie obok wpisu. W komentarzach komplementują ubiór chłopca, doceniają urok rodzinnej fotografii:

  • Ale urocze zdjęcie. Nie mogę się napatrzeć.
  • Książę Louis jest przeuroczy i to na każdym zdjęciu.
  • Ten mały słodziak to Louis? Cudownie wygląda.
  • Dobrze, że Kate dba o ich codzienne zajęcia, super.
  • Ale on już jest duży. Coraz bardziej przypomina starszego brata.

Też uważacie, że Louis jest coraz bardziej podobny do George’a?


Książę Louis – drugie urodziny

Książę Louis – drugie urodziny

Książe Louis – urodzinowa sesja

Książe Louis – urodzinowa sesja

Książę Louis – drugie urodziny

Książę Louis – drugie urodziny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×