Potworne wspomnienia księcia Harry’ego z dzieciństwa właśnie ujrzały światło dzienne. Mają związek ze śmiercią księżnej Diany

Książę Harry wiedział, że księżna Diana zginie?

Książę Harry wiedział, że księżna Diana zginie?

Książę Harry wiedział, że księżna Diana zginie w wypadku?

Na przestrzeni lat wokół śmierci księżnej Diany narosło wiele bajkowych ornamentów i teorii spiskowych. Mówiono, że książę Karol chciał pozbyć się byłej żony, bo królowa Elżbieta II groziła mu poważnymi konsekwencjami. Oskarżano też samą monarchinię o chęć uciszenia byłej synowej, której szczerość w mediach nie znała granic i zagrażała pozycji rodziny królewskiej. Prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się jak było naprawdę, choć wiele wstrząsających faktów wciąż wychodzi na światło dzienne.

Jak na przykład wspomnienia księcia Harry’ego z dzieciństwa. W książce biograficznej o młodym arystokracie znalazła się niepokojąca historia, zawierająca jedno z najgorszych wspomnień syna księżnej Diany z wczesnych lat życia. W kręgach znajomych księżnej znajdowała się jasnowidzka, Simone Simmons – nie jest to zaskoczenie, bo Diana była bardzo przesądną osobą i wierzyła w nadnaturalne siły. Jak twierdzi autorka książki, Katie Nicholl, książę Harry podsłuchał rozmowę matki z przyjaciółką, która ostrzegała ją przed wypadkiem:

Simone, przekonana, że Harry śpi, postanowiła zdradzić Dianie swoje obawy, które nie dawały jej spokoju od długiego czasu. „Wypadek?”, spytała Diana. „Kto będzie miał wypadek, Simone?”. „Nie wiem”, odpowiedziała. „Widzę cztery osoby w samochodzie i okropny wypadek. Nie mam pojęcia, kim są ci ludzie”. Nie wiedziały, że Harry usłyszał każde słowo; dopiero po wielu latach wyznał swemu przyjacielowi, że jasnowidzka opowiedziała jego matce o strasznym wypadku samochodowym” – czytamy w książce.

Zdarzenie to miało miejsce na rok przed śmiercią księżnej. Myślicie, że mogło to być niejasne ostrzeżenie przed śmiercią, która zabrała ją kilkanaście miesięcy później?

To był jej wieczór! Wyszło na jaw, co księżna Diana zrobiła zaraz po ogłoszeniu rozwodu z księciem Karolem

Księżna Diana była bezwzględna w kwestii stylizacji. Ujawniono sekretne zapiski z jej wymaganiami dotyczącymi kreacji

Księżna Diana nawet w dresie wyglądała jak milion dolarów. Zdjęcie z prywatnego archiwum robi furorę w sieci!


Księżna Diana na nigdy niepublikowanym zdjęciu

Księżna Diana na nigdy niepublikowanym zdjęciu

Księżna Diana na okładce brytyjskiego Vogue'a w 1991 roku

Księżna Diana na okładce brytyjskiego Vogue'a w 1991 roku

Księżna Diana z matką

Księżna Diana z matką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×