Szukaj

Harry już dłużej nie mógł tego ukrywać. Publicznie wyznał, za czym tęskni po opuszczeniu Wielkiej Brytanii

Książę Harry

Książę Harry

Książę Harry zdecydował się na wyprowadzkę do Los Angeles i z końcem marca opuścił monarchię. Razem z żoną Meghan i synem Archiem planuje ułożyć sobie życie z dala od blasku fleszy. Jest jednak jedna rzecz, za którą bardzo tęskni. 

Książę Harry wraz z żoną Meghan na początku roku zszokowali nie tylko Brytyjczyków, ale sporą część świata decyzją o odejściu z rodziny królewskiej. Małżonkowie wydali oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali, że rezygnują z bycia wysokimi rangą członkami monarchii i planują razem z synem opuścić Wielką Brytanię. Już na początku roku wyprowadzili się do Kanady, a tuż przed ogłoszeniem pandemii zdecydowali się na kolejną przeprowadzkę.

Sussexowie osiedlili się na stałe w Los Angeles i tam postanowili zacząć nowe życie z dala od dworskiej etykiety. Zamieszkali z synem w ogromnej willi na wzgórzach Beverly Hills. Dom w toskańskim stylu okazał się dla nich idealnym miejscem. Książę Harry podjął bardzo trudną decyzję o przeprowadzce i całkowitej zmianie swojego dotychczasowego życia. Chociaż w USA stworzył dla siebie i swojej rodziny prawdziwie królewskie warunki, to jest jedna rzecz, której bardzo mu brakuje.

Harry tęskni za Wielką Brytanią. Czego najbardziej mu brakuje?

Nie od dzisiaj wiadomo, że Książę Harry to wielki fan sportu. Mężczyzna najbardziej tęskni za swoją ukochaną dyscypliną, czyli rugby. Harry jest honorowym prezesem angielskiej reprezentacji rugby. Podczas pandemii koronawirusa angielskie drużyny rugby w całym kraju organizują akcje charytatywne, podczas których dostarczają posiłki dla najbardziej potrzebujących. Książę, który objął patronat nad tą akcją, aktualnie wpiera ją poprzez działania w social mediach.

W jednym ze spotów promocyjnych powiedział:

Wszyscy tęsknimy za rugby.

View this post on Instagram

The Duke features in the new @englandrugby promotional 2 minute video to “rebuild the sport” ????. I’ve edited the original video so it includes the Harry moments and so it could fit the Instagram limit of one minute! For the full clip go to @englandrugby’s Instagram page.Harry has been patron of the Rugby Football Union since December 2016, succeeding the Queen who held the role for 64 years. @englandrugby simple caption: “Thank you ???? When the game was paused, the rugby family came together as one.Now we need to #PitchIn to rebuild the sport we love ????.” ⁣ If you haven’t heard already, Harry is backing the Rugby Football Union's plan to ask fans to stop singing "Swing Low" amid the Black Lives Matter movement. As first reported by The Sunday Times, the RFU said in a statement, "The 'Swing Low, Sweet Chariot' song has long been part of the culture of rugby and is sung by many who have no awareness of its origins or sensitivities. A spokesperson for Harry said that the Duke "is supportive of the comments the RFU made.”⁣ ⁣ As noted by the BBC, it's thought that the song dates back to the 19th century, and was written by an enslaved man called Wallace Wallis, and his wife Minerva. In the United States, the historic, spiritual composition is known to reflect life in slavery and oppression. #meghanmarkle #duchessofsussex #royalfamily #britishroyals #royals #princeharry⁣ #rugby

A post shared by Meghan (fan page) (@_duchess_of_sussex) on

Krótkie zdanie wzruszyło wielu fanów rodziny królewskiej, która od początku kibicuje Harry’emu w życiu na własną rękę. W brytyjskim internecie pojawiło się wiele komentarzy opatrzonych smutnymi emotikonami. To dowód tego, że potomek Windsorów w rodzinnych stronach wciąż może liczyć na wsparcie ze strony dawnych poddanych.

Książę jest zapalonym kibicem reprezentacji Anglii i gdy tylko mógł, uczestniczył w meczach i głośno dopingował swoją drużynę. Miejmy nadzieję, że już niedługo rozgrywki zostaną wznowione.


Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie czułości

Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie czułości

Książę Harry w młodości

Książę Harry w młodości

Książę Harry w młodości 2004 rok

Książę Harry w młodości 2004 rok

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×