Szukaj

Ciężarna Meghan Markle zrobiła furorę na książęcych chrzcinach! Wszyscy zachwycają się jej pięknym brzuszkiem!

Meghan Markle - chrzest

Meghan Markle - chrzest

Książę Harry ojcem chrzestnym dziecka Zary Tindall

Książę Harry został ojcem chrzestnym córki Zary Tindall. Podczas rodzinnej uroczystości towarzyszyła mu ciężarna Meghan Markle, której brzuszek jest już imponującej wielkości.

Chociaż książę Harry nie zostanie ojcem przynajmniej do połowy kwietnia, w niedzielę jego rodzicielskie umiejętności sprawdziła Zara Tindall. Kuzynka księcia mianowała go ojcem chrzestnym swojej córki – dziewięciomiesięcznej Leny, która jest obecnie najmłodszą członkinią rodziny królewskiej.

Dziewczynka została ochrzczona w tym samym kościele, w którym zostały pobłogosławione jej siostra Mia i kuzynka Isla Phillips.

W świątyni pojawiła się m.in. królowa Elżbieta II, której obecność zaskoczyła niektórych obserwatorów, ponieważ jak do tej pory nie była zwolennikiem tego typu uroczystości. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno nie wzięła udziału w chrzcie trzeciego dziecka księcia i księżnej Cambridge – księcia Louisa.

Jak potwierdzają obserwatorzy, była to bardzo kameralna uroczystość:

Dyskretnie zaparkowano na skraju wioski od siedmiu do dziesięciu radiowozów i widzieliśmy kilku ochroniarzy rozsianych po wiosce. Ale biorąc pod uwagę liczbę członków rodziny królewskiej, było to zaskakująco małe wydarzenie – przyznał jeden z nich w rozmowie z Daily Mail.

Do świątyni przyszli także: ojciec dziewczynki Mike Tindall, rodzice Zary:  księżna Anne i kapitan Mark Phillips. Książę Filip, książę Kate i książę William nie byli obecni.

Meghan Markle w bordowej stylizacji

Podczas uroczystości nie mogło zabraknąć Meghan Markle, która pomimo tego, że jest w zaawansowanej ciąży i może urodzić lada moment, wyglądała doskonale.

Księżna tego dnia zdecydowała się na bordowy płaszcz w stylu vintage z czarnymi guzikami, który ledwo opinał jej spory ciążowy brzuszek. Postawiła także na ciemny kapelusz i skórzaną torebkę w tym samym odcieniu. Księżna zrezygnowała z mocnego makijażu i wymyślnych fryzur wybierając naturalność.

Trzeba przyznać, że takie połączenie zdecydowanie jej pasuje. Zgodzicie się z tym?

Szokująca rada księżnej Diany dla księcia Harry’ego wyciekła do mediów. Meghan Markle się to nie spodoba

Meghan Markle oficjalnie odcięła się od księżnej Kate! Tu nie ma mowy o jakiejkolwiek przyjaźni!

Kolejna kontrowersja wokół dziecka Meghan Markle. Na jaw wyszły szokujące szczegóły


Meghan Markle, książę Harry - chrzest córki Zary Tindall

Meghan Markle, książę Harry - chrzest córki Zary Tindall

Meghan Markle- chrzest córki Zary Tindall

Meghan Markle- chrzest córki Zary Tindall

Meghan Markle, książę Harry - chrzest córki Zary Tindall

Meghan Markle, książę Harry - chrzest córki Zary Tindall

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×