Szukaj

Książę Harry w nowej pracy miał tylko jedną zachciankę. Niektórzy nie mogli uwierzyć w to, co usłyszeli

Książę Harry

Książę Harry

Książę Harry pracuje w nowej firmie. Mąż Meghan już zwrócił się do swoich współpracowników z nietypową prośbą. Zagraniczna prasa zdradza szczegóły.

Meghan Markle i Harry w zeszłym roku odeszli z rodziny królewskiej. Od tego momentu podjęli kilka odważnych kroków: udzielili wywiadu Oprah Winfrey, a także podpisali umowy ze Spotify i Netflixem. Książę nie zamierza siedzieć w domu z założonymi rękami i ruszył do pracy.

Niedawno brat Williama został zatrudniony jako Chief Impact Officer (wyższe stanowisko kierownicze, podlegające dyrektorowi generalnemu), w BetterUp, firmie coachingowej i zajmującej się zdrowiem psychicznym. Powodem, dla którego przyjął tę pracę, są nie tylko przesłanki finansowe. Książę w e-mailu, który przesłał do redakcji Hello! zapewnił, że chce pomagać innym:

Zamierzam pomóc wywrzeć wpływ na życie ludzi. Proaktywny coaching zapewnia nieskończone możliwości rozwoju osobistego, zwiększonej świadomości i ogólnie lepszego życia.

Książę Harry na nowym stanowisku będzie miał wkład w inicjatywy, w tym decyzje dotyczące strategii firmy oraz zbieranie środków finansowych na cele charytatywne.

Książę Harry zwrócił się z nietypową prośbą do swoich współpracowników

Nowa praca Harry’ego obiła się szerokim echem w mediach. Na jej temat wypowiedział się Alexi Robichaux, który współpracuje z mężem Meghan. W wywiadzie dla BBC powiedział, że zwrócił się on do swoich kolegów z nietypową prośbą. Nie chce, by mówili do niego „książę”. Niektórzy współpracownicy nie mogli w to uwierzyć:

Jesteśmy partnerami, lubi jak się do niego zwracamy Harry w miejscu pracy, więc po prostu mówimy do niego po imieniu

Nowe zajęcie wnuka królowej Elżbiety II ocenił też dziennikarz Daily Mirror, Russell Myers. W rozmowie z True Royalty TV’s The Royal Beat powiedział, że z pewnością monarchini i jej rodzina będzie się z uwagą przyglądać nowej pracy Harry’ego. Gdy dojdzie do nadużyć, będą interweniować:

Jeśli w oficjalnych materiałach firmy będzie nazywany „Harry, Książę Sussexu”, to być może dojdzie do niewłaściwego wykorzystywania marki Zjednoczonego Królestwa? […] Jestem wręcz pewien, że pałac będzie przyglądał się tej sprawie bardzo, bardzo dokładnie.

Na ten moment książę Harry nie wypowiedział się na temat nowej pracy. Z pewnością sobie doskonale poradzi.


Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

książę Harry u Jamesa Cordena

książę Harry u Jamesa Cordena

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×