Szukaj

Książę Harry ledwo odszedł z rodziny królewskiej, a już ma nową pracę. Wiemy, jak będzie zarabiał na utrzymanie bliskich

książę Harry

książę Harry

Książę Harry dostał nową pracę, która jest związana z tematem bliskim jego sercu. Co będzie robić? Zagraniczna prasa ujawnia szczegóły. 

Odkąd książę Harry i Meghan Markle odeszli z rodziny królewskiej, co rusz są okładkowymi bohaterami kolorowej prasy. Niedawno tabloidy analizowały wywiad, którego małżonkowie udzielili Oprah Winfrey. Chociaż od jego emisji mijają kolejne tygodnie, wciąż budzi on ogromne zainteresowanie prasy. Wszystko przez fakt, że ujawnił skrywane dotąd sekrety z życia monarchini i jej bliskich, a także te, dotyczące życia prywatnego zakochanych.

Małżonkowie zdradzili m.in. płeć drugiego dziecka. Powiedzieli przed kamerami, że spodziewają się narodzin córeczki. Dumny przyszły ojciec podkreślał, że jest to spełnienie jego marzeń:

To dziewczynka – powiedział przyszły ojciec, a potem dodał: – To niesamowite uczucie. Po prostu jestem wdzięczny. Niesamowite byłoby mieć jedno lub dwoje dzieci. Ale żeby mieć chłopca, a potem dziewczynkę… Czego chcieć więcej? Teraz mamy naszą rodzinę, nas czworo i nasze dwa psy. Coś wspaniałego.

Książę Harry dostał nową pracę. Czym będzie się zajmować?

Chociaż książę Harry do niedawna nie miał pracy, to jak donosi Hello!, niedawno został zatrudniony jako Chief Impact Officer (wyższe stanowisko kierownicze, podlegające dyrektorowi generalnemu), w BetterUp, firmie coachingowej i zajmującej się zdrowiem psychicznym.

Syn Karola w Wall Street Journal wytłumaczył, dlaczego przyjął akurat tę ofertę pracy. W e-mailu przysłanym do redakcji zapewnił po raz kolejny, że chce pomagać innym:

Zamierzam pomóc wywrzeć wpływ na życie ludzi. Proaktywny coaching zapewnia nieskończone możliwości rozwoju osobistego, zwiększonej świadomości i ogólnie lepszego życia.

Książę Harry na nowym stanowisku będzie miał wkład w inicjatywy, w tym decyzje dotyczące strategii firmy oraz zbieranie środków finansowych na cele charytatywne.

Nie jest tajemnicą, że kwestia zdrowia psychicznego nadal jest problemem, na którym koncentrują się zarówno książę, jak i księżna Sussex, kontynuując swoje nowe życie w Stanach Zjednoczonych. Jakiś czas temu Harry otwarcie opowiadał o swoich osobistych zmaganiach z żalem po śmierci swojej matki, Diany, księżnej Walii, w 1997 roku, kiedy miał zaledwie 12 lat. Na nowym stanowisku z pewnością świetnie się sprawdzi.


Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Ale ilu jest wrednych zazdrosnych ludzi jest n atym swiecie.Ciesza sie z czyjejs krzywdy, a na swojej dupie osranej nic nie widza.A jak komus sie lepiej wiedzie to by zatlukli swoim jadem zmii…Co za pokolenie ludzi,monstrum zywe demony !!!…Karma do was wroci wy wredne zazdrosne kanalie jak sie nie opamietacie.

 • Gość pisze:

  Dobrze,że zdrowiem psychicznym będzie się zajmował ktoś, kto jak sam przyznał wstydził sie poprosić o pomoc dla swojej żony, która będąc w ciąży miała myśli samobójcze. Dobry reprezentant. Przykro patrzeć jak on się w tym wszystkim pogubił

 • Gość pisze:

  Swiat kocha tego gościa i zrobi wszystko , żeby mu pomóc. Wszystkiego najlepszego, Harry !

  • Gość pisze:

   Tak, planują wysłać Meg na Marsa, z biletem w jedną stronę 😉

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×