Szukaj

Syn czy córka? Meghan i Harry u Oprah ujawnili płeć drugiego dziecka! Zdradzili też termin porodu

Meghan i Harry zdradzili płeć drugiego dziecka

Meghan i Harry zdradzili płeć drugiego dziecka

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey ujawnili płeć drugiego dziecka! Księżna urodzi syna czy córkę? Już wszystko jasne. Znany jest też termin porodu.

Cały świat z zapartym tchem czekał na wywiad Meghan Markle i księcia Harry’ego u Oprah Winfrey. Para poruszyła najbardziej osobiste tematy. Jednym z nich była ciąża księżnej.

Meghan i Harry ujawnili płeć drugiego dziecka

Meghan i Harry informację o tym, że ponownie zostaną rodzicami, ogłosili w walentynki. 14 lutego na łamach magazynu People opublikowano czarno-białe zdjęcie z sesji, która powstała w ogrodzie przy posiadłości Sussexów w Santa Barbara. W programie Oprah jeszcze raz przypomniano tę fotografię. Tym razem jednak w kolorze.

Zdjęciem zapowiedziana została część rozmowy poświęcona ciąży Meghan, która wspólnie z Harrym ujawniła płeć drugiego dziecka. Małżonkowie po raz pierwszy wypowiedzieli się publicznie na temat kolejnego potomka. Będzie syn czy córka?

Meghan, powiedz nam, będzie synek czy córeczka? – zapytała Oprah.

Możesz powiedzieć? – zwróciła się Meghan do męża.

To dziewczyna – powiedział Harry.

Kiedy Winfrey zapytała księcia o jego pierwszą reakcję na wieść, że będzie miał córeczkę, ten wyraźnie wzruszony i podekscytowany odpowiedział:

To niesamowite uczucie. Po prostu jestem wdzięczny. Niesamowite byłoby mieć jedno lub dwoje dzieci. Ale żeby mieć chłopca, a potem dziewczynkę… Czego chcieć więcej? Teraz mamy naszą rodzinę, nas czworo i nasze dwa psy. Coś wspaniałego.

W trakcie rozmowy o drugim dziecku Meghan wróciła wspomnieniami do 2019 roku, gdy oczekiwała narodzin Archiego. Zdobyła się na przejmujące wyznanie. Powiedziała, że ​​kiedy była w pierwszej ciąży niektórzy członkowie rodziny królewskiej mieli „obawy i prowadzili rozmowy na temat tego, jak ciemna może być jego skóra, kiedy się urodzi”. Nie zdradziła jednak, kto dokładnie kierował pod jej adresem takie zapytania. Internauci spekulują, że mogła to być Camilla Parker-Bowles, która kilkukrotnie miała sprawić przykrość żonie Harry’ego.

Dumni rodzice zdradzili, że córeczka przyjdzie na świat latem. Meghan termin porodu wyznaczony ma na początek wakacji.

Sussexowie zapowiedzieli, że nie planują kolejnych dzieci.


Meghan i Harry w ciążowej sesji

Meghan i Harry w ciążowej sesji

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Mówi jak było, nikt by nie wytrzymał. Maja siebie i swoje życie.

  • Gość pisze:

    Wstrętna obłudna baba. Porównuje siebie do księżnej Diany a do pięt jej nie dorasta. Nie rozumiem jak Harry może pozwalać na to by ktoś deptał i wykorzystywał pamięć o jego matce. Sam nie jest lepszy biorąc w tym wszystkim udział. Wstyd

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×