Mama Ani Przybylskiej świętuje 44. urodziny córki. Przygotowała niezwykły prezent, ale jest też smutny akcent. Poinformowała o walce z chorobą

Krystyna Przybylska

Krystyna Przybylska

Anna Przybylska skończyłaby dzisiaj 44 lata. Jej mama pokazała piękny prezent, który przygotowała dla córki. Niestety choroba przeszkodziła jej w realizacji planów. O wszystkim napisała w social mediach.

Anna Przybylska była jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Niestety choroba nowotworowa przerwała jej karierę. Gwiazda cały czas walczyła o to, aby wrócić do zdrowia. Przeszła skompilowaną operację usunięcia guza trzustki, leczyła się także w Szwajcarii.

Pomimo usilnych starań rak okazał się silniejszy. Pamięć o niej jest jednak cały czas żywa, ponieważ fani chętnie wracają do filmów z jej udziałem. Wielu z nich nadal nie może pogodzić się z jej śmiercią.

Od października Anię można wspominać w szczególny sposób. Do kin trafił bowiem film dokumentalny Ania, który jest pełen pięknych wspomnień rodziny i przyjaciół. Znajduje się w nim też mnóstwo archiwalnych i dotąd niepublikowanych materiałów, którymi podzielili się jej bliscy. Materiał ten przyciągnął do kin mnóstwo osób, które jeszcze raz chętnie wspominały swoją ulubienicę. Dzisiaj równie jest bardzo wyjątkowy dzień – urodziny aktorki.

Matka Anny Przybylskiej świętuje urodziny aktorki

Anna Przybylska świętowałaby dzisiaj kolejne urodziny. Śliczna aktorka skończyłaby 44 lata. Pamięć o aktorce nadal jest żywa, a przyjaciele Krystyny Przybylskiej, czyli jej mamy, również nie zapominają o jej córce. Dowodem na to jest piękny portret Ani, który stworzyła zaprzyjaźniona z jej mamą malarka.

Aniu. Dziś Twoje URODZINY.
Miałam odebrać portret od naszej wspaniałej malarki Pani Jolanty Majcher. TĘSKNIMY – napisała Krystyna Przybylska.

AniuDziś Twoje URODZINY. Miałam odebrać portret od naszej wspaniałej malarki Pani Jolanty Majcher.TĘSKNIMY ❤️⚘️

Posted by Krysia Krysieńka on Monday, December 26, 2022

Niestety piękne dzieło nie trafiło jeszcze do domu Przybylskiej. Wszystko ze względu na chorobę. W poprzednim poście Pani Krystyna przyznała, że razem z wnukiem przechodzi koronawirusa i brakuje im nawet apetytu. Przy wigilijnym stole w ich domu nie brakowało tradycyjnych pyszności, na które jedynie patrzyli ze smakiem:

Moja i Wnuka Wigilia. Dopadł nas COVID.Nawet apetytu nie mamy. Czekamy na prezenty. A Wam życzę tylko zdrowia – napisała.

Moja i Wnuka Wigilia. Dopadł nas COVID.Nawet apetytu nie mamy. Czekamy na prezenty.🎅🎅🤣🤣A Wam życzę tylko zdrowia. ❤️❤️❤️👍👍

Posted by Krysia Krysieńka on Saturday, December 24, 2022

Miejmy nadzieję, że mama Ani Przybylskiej i syn aktorki szybko wyzdrowieją i będą mogli odebrać piękny obraz z jej wizerunkiem. Poniżej rozmowa z bliskimi gwiazdy – jej mamą i siostrą.


Krystyna Przybylska pokazała portret Anny Przybylskiej

Krystyna Przybylska pokazała portret Anny Przybylskiej

Anna Przybylska w 2013 roku

Anna Przybylska w 2013 roku

Anna Przybylska w 2013 roku

Anna Przybylska w 2013 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×