NewsyMama Anny Przybylskiej: "Dzieci bardzo mocno przeżyły śmierć Ani"

Mama Anny Przybylskiej: "Dzieci bardzo mocno przeżyły śmierć Ani"

Krystyna Przybylska wspomina Annę Przybylską
Krystyna Przybylska wspomina Annę Przybylską
Natalia Brzostowska

05.10.2015 13:19, aktual.: 05.10.2015 15:49

Kilka dni temu Krystyna Przybylska, mama zmarłej Anny Przybylskiej, opublikowała na Facebooku wzruszający wpis upamiętniający śmierć córki. Dziś obchodzimy pierwszą rocznicę tego przykrego wydarzenia. W Gdyni odbyła się specjalna msza w intencji przedwcześnie zmarłej aktorki. Zostawiła ona po sobie dużo ciepłych wspomnień w sercach bliskich, przyjaciół i fanów.

Krystyna Przybylska ponownie zabrała głos. Udzieliła wywiadu dla Dobrego Tygodnia. Opowiedziała o tym, jak dzieci przeżyły śmierć swojej ukochanej mamy:

Jarek sprawdza się jako opiekuńczy i troskliwy ojciec. Widzę, jak stara się zastąpić dzieciom mamę i bardzo chcę mu w tym pomagać. One mocno przeżyły odejście Ani, ale potrafiły dzielnie stawić czoła codzienności. Bardzo dobrze się uczą. Oliwka od pierwszego września poszła do gimnazjum, a Szymon po przerwie wakacyjnej wrócił do szkoły podstawowej. Zgodnie dzielimy się obowiązkami, na zmianę odbieramy dzieci ze szkoły, pomagamy odrabiać lekcje, aranżujemy zajęcia pozalekcyjne. Po prostu nie możemy zostawić Jarka samego. Teraz już wiem, że nie należy wybiegać w przyszłość. Najważniejsze, aby dopisywało zdrowie, żeby dzieci miały dobrze i żeby pamięć o Ani nie zaginęła. Jeżeli to będzie, wszystko inne również będzie dobrze.

Ciężko jest wyobrazić sobie, jak trudny to był dla nich okres.

Anna Przybylska z dziećmi na okładce Vivy
Anna Przybylska z dziećmi na okładce Vivy
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także