Szukaj

Krystyna Janda o szczepionkach na COVID. Porównała się do światowej gwiazdy i wyszło tylko gorzej. „Żenada i wstyd”

Krystyna Janda COVID

Krystyna Janda COVID

Krystyna Janda cały czas odpiera ataki internautów krytykujących ją za przyjęcie szczepionki na COVID-19. W najnowszym poście wsparła się historią legendy estrady.

Pandemia koronawirusa cały czas sieje spustoszenie. Od roku na całym świecie nie mówi się o niczym innym, jak o zatrzymaniu pandemii. Tuż przed końcem roku do Polski trafiła pierwsza partia leku przeciwko COVID-19. 27 grudnia rozpoczęły się szczepienia, które zostały podzielone na kilka etapów. Jako pierwszych zaszczepiono medyków. Następni w kolejce są policjanci, wojskowi, nauczyciele oraz osoby po 60. roku życia. By przekonać koronasceptycznych Polaków do szczepień, przygotowano akcję społeczną z udziałem gwiazd.

Krystyna Janda porównuje się do Elvisa Presleya

Kampania miała zachęcić odbiorców do szczepień, tymczasem spotkała się z potężną krytyką. Znani i lubiani, którzy przyjęli środek poza kolejnością, muszą stawiać czoła potężnemu hejtowi. Jedną z takich osób jest Krystyna Janda.

Tak, jestem jedną z osób zaszczepionych w ramach propagowania szczepień. Jestem z tego powodu szczęśliwa i czuję się świetnie. Dziękuję za tę możliwość, bo jestem w grupie ryzyka – napisała w komunikacie, który rozjuszył wielu Polaków.

Internauci wiadomość przyjęli to bardzo krytycznie. W komentarzach rozpętała się prawdziwa burza. Gwiazda postanowiła udostępnić na swoim profilu kolejny post. Tym podała link artykułu, który mówi o tym, jak Elvis Presley promował szczepienia na Polio.

Posted by Krystyna Janda on Saturday, January 2, 2021

Przypomnienie o tym, że legenda rock and rolla jako propagator szczepień również nie spotkał się z miłym przyjęciem.

Żenada i wstyd. Jaka akcja promująca? To się robi live’a lub zaprasza stado fotoreporterów dokumentujących przyjęcie. Tak jak Elvis na załączonej fotce. Medycy czekają w kolejkach ryzykując zdrowie codziennie, a pani przed szereg się wpycha. Niech plajtują teatry. Aktorzy do pożytecznej roboty się zabierzcie, bo promowanie szczepionki wam nie wychodzi – napisał jeden z internautów pod postem.

Na tę chwilę nie jest znana pełna lista gwiazd, które poddały się już szczepieniu. Wiadomo jednak, że zaszczepili się już między innymi Michał Bajor i Wiktor Zborowski.


Krystyna Janda

Krystyna Janda

Krystyna Janda

Krystyna Janda

Krystyna Janda, Piotr Machalica

Krystyna Janda, Piotr Machalica

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×