NewsyKrystyna Janda z córką Marią Seweryn na okładce "Vivy!"

Krystyna Janda z córką Marią Seweryn na okładce "Vivy!"

Maria Seweryn i Krystyna Janda w Vivie
Maria Seweryn i Krystyna Janda w Vivie
Małgosia
04.06.2014 12:22

Krystyna Janda należy do tego grona gwiazd, które rzadko udziela wywiadów kolorowym magazynom. Aktorka skupia się na swojej pracy zawodowej, a o zainteresowanie spektaklami z jej udziałem nie musi zabiegać poprzez tanie sensacje czy ustawki z paparazzi. W jej ślady poszła także córka, Maria Seweryn.

Obie gwiazdy udzieliły wspólnego wywiadu dla nowej "Vivy!". Opowiedziały o pasji, czyli aktorstwie, która połączyła ich pomimo różnicy wieku. Krystyna i Maria w ciepłej rozmowie zdradzają kulisy ich relacji na fali matka - córka. Janda zdradza też, dlaczego nie została gwiazdą w Hollywood. A Seweryn opowiada kim jest dla niej matka jako aktorka (poniżej cytat).

 Jest wszystkim naraz. Wciąż dużo się od niej uczę. Pracujemy ze sobą od dziewięciu lat codziennie, dzwonimy do siebie po dziesięć razy każdego dnia, w pewnym sensie jesteśmy cały czas razem. Jedynie razem nie wyjeżdżamy na wakacje, bo ktoś musi być w teatrze. Myślę, że wypracowałyśmy sobie z mamą bardzo dobrą relację. Poza tym obie postawiłyśmy wszystko na jedną kartę - czytamy na viva.pl.

Całemu wywiadowi towarzyszy sesja obu pań. Jak wam się podoba okładka?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także