Szukaj

Tajemnica długowieczności królowej Elżbiety II rozwiązana. Monarchini jest wierna prostym zasadom

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II jest już leciwą monarchinią, a do tego najdłużej panującą dotąd władczynią Wielkiej Brytanii. O tajemnicach jej dobrego starzenia się opowiedział ekspert. Jakie są jej sekrety?

Królowa Elżbieta II, to najdłużej panująca monarchini w Wielkiej Brytanii, która przez czas swojego panowania, stała się jedną z bardziej lubionych postaci w rodzinie królewskiej, a jej losy z zainteresowaniem śledzą królewscy fani na całym świecie. Zaskarbiła sobie niemałą sympatię, więc dziennikarze brytyjskich tabloidów, ujawniają co jakiś czas wydobyte od pracowników z otoczenia monarchini informacje na jej temat, żeby sprawić przyjemność jej licznym fanom.

W najnowszej publikacji skupili się na tym, jak to się dzieje, że królowa tak pięknie się starzeje. Opowiedział o tym ekspert w tej dziedzinie, Stuart Miles.

Jaki jest sekret starzenia się królowej Elżbiety II?

Od dawna wiadomo, że członkowie rodziny królewskiej wyglądają fantastycznie jak na swój wiek – wystarczy spojrzeć na królową, która jest najstarszym monarchą, który panował w Wielkiej Brytanii, zajmując tron od 1952 roku. W wieku 93 lat wciąż jest silna, udział w publicznych przedsięwzięciach i jazda konna na terenie zamku Windsor nie stanowią dla niej problemu. Jej skóra wciąż ma promienny blask, a oczy są pełne życia. Więc jaki jest jej sekret? Jak starzeć się jak królowa?

Przed najnowszym odcinkiem The Queen: Inside the Crown w czwartek wieczorem Stuart Miles, przodujący brytyjski ekspert ds. starzenia się i założyciel MilesYounger.com, powiedział HELLO! co tak naprawdę sprawia, że ​​Jej Wysokość i inni członkowie rodziny królewskiej wyglądają tak młodo. W rzeczywistości jest to coś, co każdy może osiągnąć.

Stuart mówi, że królowa nadal wygląda młodzieńczo z powodu swojego poświęcenia się swojej roli.

Sekret dobrego wyglądu królowej sprowadza się do jej dyscypliny w służbie narodowi. Nie jest kimś, kto obsesyjnie podchodzi do każdego szczegółu twarzy, ale jej życie jest rutyną i umiarkowaniem, co pomaga jej radzić sobie z ciężkim obciążeniem i naciskiem związanymi z jej rolą w państwie – mówi.

Następnie wymienił kilka innych czynników, które wpływają na formę władczyni.

Oznacza to, że nie je, nie pije i nie żyje nadmiernie pomimo swojego statusu, dzięki czemu wygląda i zachowuje się jak ktoś młodszy. Zawsze bardzo dba o swoje włosy i jest zawsze nienagannie stylizowana – i całkiem sprytnie, nie zmieniła swojego stylu od wielu lat, więc pozostaje niezmienna. Jej włosy i tendencja do noszenia jasnych, ciepłych kolorów, wszystko to dodaje jej energii – a jej makijaż jest delikatny i naturalny. Nigdy też nie straciła poczucia humoru i zdolności do uśmiechania się. Jej uśmiech zawsze rozjaśniał jej twarz i nadal to robi.

Zapytany o to, co według niego stanowi sekret nienagannej skóry królowej, Stuart wyjaśnia, że ​​ochrona przed słońcem jest kluczowa.

Królowa ma niesamowitą skórę, a to głównie dlatego, że przez całe życie unikała promieni słonecznych. Podczas zagranicznych podróży zawsze nosiła kapelusz lub parasol, który chronił jej skórę przed działaniem słońca. Nie bierze udziału w corocznych wakacyjnych wojażach, woląc zamiast tego spędzać lato w Szkocji. Dzięki temu jej skóra jest tak młoda, jak to możliwe.


Królowa Elżbieta II - pierwsze świąteczne orędzie w telewizji

Królowa Elżbieta II - pierwsze świąteczne orędzie w telewizji

Królowa Elżbieta II na koniu

Królowa Elżbieta na koniu

Książę Karol i królowa Elżbieta II, październik 2019

Książę Karol i królowa Elżbieta II, październik 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×