Szukaj

Królowa Elżbieta II najwyraźniej nie przepada za Meghan Markle! Oficjalna treść jej deklaracji nie pozostawia złudzeń!

Królowa nie lubi Meghan Markle?

Królowa nie lubi Meghan Markle?

Królowa Elżbieta II wyraziła swoją niechęć do Meghan Markle?

Wreszcie królowa Elżbieta II oficjalnie wyraziła zgodę na małżeństwo swojego wnuka, księcia Harry’ego z Meghan Markle. Dlaczego było to takie ważne? Książę Harry raczej nie może liczyć na objęcie tronu – w kolejce jest zdecydowanie za daleko, ale jednak jest. Sama ta obecność na liście sprawia, że królowa musi zaakceptować i pobłogosławić narzeczeństwo. Jeżeli nie zgodziłaby się – Harry nie mógłby poślubić Meghan.

Nie od dzisiaj jednak krążą plotki o niewielkiej sympatii konserwatywnej Elżbiety II do amerykańskiej rozwódki. Według niektórych źródeł, Meghan jest całkowitym przeciwieństwem uwielbianej księżnej Kate, która zyskała sympatię całej Wielkiej Brytanii, z królową na czele.

Jeśli chodzi o narzeczoną księcia Harry’ego sprawa nie maluje się tak kolorowo. Liczne kontrowersje krążące wokół Markle, przed oficjalną informacją o jej dołączeniu do rodziny królewskiej, sprawiają, że tradycjonaliści podchodzą do niej z dużym dystansem i ostrożnością. Niektórzy twierdzą nawet, że nie jest godna zaszczytu zostania księżną.

Czyżby tego samego zdania była królowa Elżbieta? Choć zgodziła się na ślub, jej oficjalne oświadczenie różni się od tego, które wydała w przypadku zaślubin księcia Williama z księżną Kate. Zresztą, porównajcie sobie sami:

  • Deklaruje swoją zgodę na małżeństwo między moim najukochańszym wnukiem księciem Walii, Harrym, a Rachel Meghan.

  • Deklaruję naszą zgodę na małżeństwo między naszym najukochańszym wnukiem księciem Walii, Williamem, a wierną i uwielbianą przez nas Catherine Middleton.

Różnica jest dosyć konkretna… Czy to oznacza, że królowa nie jest zbyt zadowolona z kobiety, którą jej wnuk chce włączyć do rodziny?

Zobacz: Meghan Markle jeszcze nie została księżną, a już przegoniła perfekcyjną Kate!

Zobacz: Oto cała rodzina królewska w filmie o księciu Harrym i Meghan Markle! George i Charlotte to chyba jakiś żart. Za to Diana bardzo podobna

Zobacz: Wpadka? Meghan Markle założyła takie same buty co księżna Kate!


Meghan Markle wobec dzieci

Meghan Markle wobec dzieci

Meghan Markle uczy się protokołu

Meghan Markle uczy się protokołu

Księżna Kate i Meghan Markle w takich samych butach

Księżna Kate i Meghan Markle w takich samych butach

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×