Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Anja Rubik zakasowała światowe gwiazdy na gali Woman Of The Year 2018 w Nowym Jorku! Wystarczyła jej czarna mini. Ale za to jaka!
Anja Rubik zakasowała światowe gwiazdy na gali Woman Of The Year 2018 w Nowym Jorku! Wystarczyła jej czarna mini. Ale za to jaka!

Anja Rubik zakasowała światowe gwiazdy na gali Woman Of The Year...

Anja Rubik zakasowała światowe gwiazdy na gali Woman...

Anna Mucha popłakała się przez Kubę Wojewódzkiego. To było dla niej za dużo [WIDEO]
Anna Mucha popłakała się przez Kubę Wojewódzkiego. To było dla niej za dużo [WIDEO]

Anna Mucha popłakała się przez Kubę Wojewódzkiego. To było dla niej...

Anna Mucha popłakała się przez Kubę Wojewódzkiego. To...

Marta Kaczyńska z dziećmi upycha walizki do samochodu. Po jej ciążowych krągłościach nie ma już ani śladu!
Marta Kaczyńska z dziećmi upycha walizki do samochodu. Po jej ciążowych krągłościach nie ma już ani śladu!

Marta Kaczyńska z dziećmi upycha walizki do samochodu. Po jej ciążowych...

Marta Kaczyńska z dziećmi upycha walizki do samochodu....

Dziś wtorek, 13.11.2018

Opublikowano ostatni wywiad z Korą przed jej śmiercią. Uczciła w nim pamięć zmarłego męża i opowiedziała o walce o każdy dzień

Kora ostatni wywiad o byłym mężuOstatni wywiad z Korą przed śmiercią

Śmierć Kory była ogromnym ciosem dla jej fanów i najbliższych, choć nie można powiedzieć, że była szokiem. Wokalistka od lat walczyła ze złośliwym nowotworem i choć wszyscy liczyli, że uda jej się pokonać podstępną chorobę, rak niestety wziął górę. Legenda polskiej sceny muzycznej, najbarwniejsza postać w show-biznesie i niezmordowana wojowniczka o wolność słowa, odeszła od nas pod koniec lipca, zostawiając ogromny ból i smutek.

W swoim ostatnim wywiadzie przed śmiercią, którego udzieliła dziennikarzowi Onetu, Kora wspominała przede wszystkim zmarłego byłego męża, Marka Jackowskiego, z którym przez lata tworzyła, kochała i płakała:

Im dalej od jego śmierci, tym większy jest jego brak. Oboje robiliśmy w życiu różne rzeczy, razem i osobno, ale jednak stworzyliśmy coś, co do dzisiaj bardzo mocno daje się odczuć. Marek to był absolutnie wybitny kompozytor, a nasz duet postrzegano jako idealny. Wszystko jednak ma swój kres, co wynika nie tylko ze spraw czysto personalnych, ale i życiowych. Marek umarł, mając 67 lat, zdecydowanie za wcześnie. Bardzo to przeżyłam i nie mogłam w to uwierzyć. Brakuje mi go i jako człowieka, i jako kompozytora

Kora wyznała wtedy również, że od pewnego czasu czuje przypływ energii. Nie było tajemnicą, że pracowała nad nowym materiałem, chciała wydać płytę. Niestety, nie wiedziała, że nigdy nie dane jej będzie tego zrobić:

Ostatnio różnie, chociaż mam od jakiegoś czasu przypływ energii i chciałabym coś zrobić lub ruszyć. Przynajmniej na tyle, na ile mogę. Ale w moim przypadku jest to walka o każdy dzień. Nie mogę jednak długofalowo niczego planować  – skwitowała gwiazda

Podobnie jak jej były mąż, odeszła od nas zdecydowanie zbyt wcześnie.

Na grobie Kory pojawił się ukryty tajemniczy napis. Ten kto go znajdzie z pewnością wzruszy się do łez

Zdumiewający widok. Tak wygląda grób Kory po 1 listopada

Pilne zmiany na grobie Kory. Zamiast karmników dla wiewiórek stanie coś jeszcze bardziej oryginalnegoKtóry przebój w wykonaniu Kory lubisz najbardziej?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×