Wirtualna Polska

Wojna, bieda, komuna… Rodzinne sekrety Kingi Rusin ujawnione. Co za historia!

Wojna, bieda, komuna… Rodzinne sekrety Kingi Rusin ujawnione. Co za historia!

Kinga Rusin rodzinne sekrety

Kinga Rusin pokazała zdjęcie z córkami

Wirtualna Polska

Kinga Rusin pokazała zdjęcia z córkami Igą i Polą Lis. Jednocześnie zwróciła się do kobiet z ważnym przesłaniem. Co takiego napisała?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Kinga Rusin to nie tylko znana i lubiana dziennikarka, ale przede wszystkim matka Igi i Poli Lis. Cała trójka ma ze sobą doskonały kontakt, czego najlepszym dowodem są ich wspólne zdjęcia i słowa wsparcia publikowane w komentarzach na Instagramie. Tym razem okazją do przypomnienia o swojej silnej więzi był Dzień Kobiet.

Kinga Rusin wyjawiła rodzinne sekrety. Gwiazda przyznała, że w jej familii od pokoleń rządzą kobiety, które słyną z silnego charakteru:

Historia mojej rodziny to historia kobiet. Prababcia, babcia, mama szły przez życie same i były niewyobrażalnie dzielne biorąc pod uwagę sytuację i momenty historyczne w jakich przyszło im żyć i wychowywać dzieci. Wojna, bieda, komuna… Dziedziczę tę historię, rosłam z nią, przesiąkłam opowieściami. Co mi to dało? Świadomość, że poradzę sobie w każdej sytuacji skoro one sobie poradziły.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Prezenterka w podobnym, bojowym nastawieniu do życia wychowuje swoje córki:

Od początku, do znudzenia powtarzałam moim córkom, że mają olbrzymi potencjał i żeby nigdy nie dały sobie wmówić, że ich miejsce jest w kuchni albo w pralni. Sposób życia muszą wybrać same, opierając się stereotypom i naciskom. Nigdy nie powiedziałam żadnej z moich córek, że coś jest nie dla niej, że jest „niekobiece”, że jest za trudne.

Kinga zaapelowała do polskich kobiet, by one również zaczęły patrzeć na świat jako silne, niezależne i pełne wiary w siebie:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nowoczesność to nasz dobry stosunek do siebie nawzajem, szacunek, równe prawa, niezgoda na przemoc zarówno fizyczną jak i psychiczną czy ekonomiczną. Idziemy we właściwym kierunku, ale do celu ciągle daleko. Dlatego popieram marsze #kobietyprzeciwkonienawiści (dziś w całej Polsce) i akcję #NiePrzepraszamZA (bo kobiety już się „naprzepraszały”) do czego i Was z całego serca namawiam! Wszystkiego dobrego od święta i na co dzień #dzieńkobiet.

Postawa godna podziwu! Brawo!

Wirtualna Polska

View this post on Instagram

Historia mojej rodziny to historia kobiet. Prababcia, babcia, mama szły przez życie same i były niewyobrażalnie dzielne biorąc pod uwagę sytuację i momenty historyczne w jakich przyszło im żyć i wychowywać dzieci. Wojna, bieda, komuna… Dziedziczę tę historię, rosłam z nią, przesiąkłam opowieściami. Co mi to dało? Świadomość, że poradzę sobie w każdej sytuacji skoro one sobie poradziły. Od początku, do znudzenia powtarzałam moim córkom, że mają olbrzymi potencjał i żeby nigdy nie dały sobie wmówić, że ich miejsce jest w kuchni albo w pralni. Sposób życia muszą wybrać same, opierając się stereotypom i naciskom. Nigdy nie powiedziałam żadnej z moich córek, że coś jest nie dla niej, że jest „niekobiece”, że jest za trudne. Mam nadzieję, że trafią na partnerów którzy będą je wspierać, a nie z nimi konkurować, którzy nie będą leczyć swoich kompleksów ich kosztem, którzy nigdy nie wykorzystają przeciwko nim swojej przewagi fizycznej, którzy będą dzielić z nimi obowiązki i w przyszłości równo rozkładać odpowiedzialność za dom i dzieci. Szczycimy się tym, że mamy nowoczesne społeczeństwo ale nowoczesność to nie domowy ekspres do kawy czy nowy model samochodu! Nowoczesność to nasz dobry stosunek do siebie nawzajem, szacunek, równe prawa, niezgoda na przemoc zarówno fizyczną jak i psychiczną czy ekonomiczną. Idziemy we właściwym kierunku, ale do celu ciągle daleko. Dlatego popieram marsze #kobietyprzeciwkonienawiści (dziś w całej Polsce) i akcję #NiePrzepraszamZA (bo kobiety już się „naprzepraszały”) do czego i Was z całego serca namawiam! Wszystkiego dobrego od święta i na co dzień #dzieńkobiet

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Kinga Rusin idzie jak burza! Jeszcze nie skończyła jednego programu, a już dostała drugi!

Co za styl! Kinga Rusin rozbiła bank swoją najnowszym płaszczykiem!

Kinga Rusin powinna być modelką! Przyłapana przez paparazzi pozowała jak na ekskluzywnej sesji!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska


Kinga Rusin, Pola Lis, Iga Lis

Kinga Rusin, Pola Lis, Iga Lis

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Kinga Rusin z córkami - Polą i Iga Lis

Kinga Rusin z córkami - Polą i Iga Lis

Kinga Rusin z córkami Igą i Polą Lis

Kinga Rusin z córkami Igą i Polą Lis

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×