NewsyMOCNE! Kinga Rusin o życiu prywatnym Małgorzaty Rozenek! Pisze o "polowaniu na cudzych mężów"! Co jeszcze zdradziła?

MOCNE! Kinga Rusin o życiu prywatnym Małgorzaty Rozenek! Pisze o "polowaniu na cudzych mężów"! Co jeszcze zdradziła?

Kinga Rusin Małgorzata Rozenek
Kinga Rusin Małgorzata Rozenek
Elwira Szczepańska
13.09.2018 15:56, aktualizacja: 13.09.2018 22:38

Wygląda na to, że koniec "afery kosmetykowej" raczej się od nas oddala, niż zbliża.  Kłótnia wywołana przez Joannę Krupę, do której włączyła się Kinga Rusin nabiera rumieńców już od środy i wygląda na to, Małgorzata Rozenek nie będzie miała łatwo w ciągu najbliższych dni. Po wpisie na jej InstaStory, który został usunięty, Kinga postanowiła odpowiedzieć na swoim Instagramie, wrzucając zdjęcie i kolejny raz ostro krytykując Perfekcyjną:

I znowu MUSZĘ się bronić! Rozenek 2 dni myślała i zaatakowała po raz trzeci mnie, moje kosmetyki Pat&Rub i uwaga! zarzuciła mi, że walczę z kobietami! Zrobiła to filmikami które zaraz usunęła- pewnie ze wstydu. Ale w internecie nic nie ginie i już powstały o tym artykuły. Argumentów w sprawie praw zwierząt oczywiście brak. Przeprosin za obrażanie mnie i moich wysiłków społecznych też brak. Nie dziwię się, że argumentów brak bo stanowisko Majdanów ws cierpień zwierząt przy testach kosmetycznych jest nie do obrony. Powinni się wstydzić, powiedzieć, że nie wiedzieli, a nie bronić marki Avon.

To był jednak dopiero początek jej wpisu. W dalszej części odniosła się do "walki z kobietami", którą jej zarzucono:

Jeżeli chodzi o tekst, że walczę z kobietami - to TAK, walczę z kobietami nieuczciwymi, atakującymi mnie hipokrytkami sprzedającymi wartości za kasę, kobietami usiłującymi mnie okraść (jak w przypadku moich kosmetyków kilka lat temu, 2 procesy już wygrane, pozostałe w toku) oraz...polującymi na cudzych mężów - brzmi znajomo? Natomiast od zawsze walczę o należne prawa DLA KOBIET! Nie prowadzę imprez ale Kongresy Kobiet (pro bono) owszem! Brałam udział w protestach i nigdy nie unikałam ostrego tonu w komentowaniu niesprawiedliwej dla kobiet rzeczywistości. Zerknijcie np. na mój wpis na insta z 8.03.2018r. Rozenek nie poszła nawet na żaden czarny marsz co przyznała w wywiadzie. Potrafi wciskać kobietom tylko sztuczny kit. I kłamać na mój temat.

Małgorzata Rozenek jest zazdrosna o Pat&Rub?

Według Kingi, cała sprawa kręci się wokół jej kosmetyków, Pat&Rub, których Rozenek jej "zazdrości":

Potwierdziło się, że przyczyną ataku Rozenek na mnie jest sukces Pat&Rub: dała nawet screena z nazwą! Ależ ją musi to wszystko boleć! Odpowiadając na pytania: sprzedaż rośnie teraz kilkaset procent rocznie. Dzięki nowemu otwarciu marki i wprowadzonym 2 lata temu, należącym do mnie nowoczesnym recepturom (stare miały już 8 lat) i mocnym stężeniom, moje kosmetyki są jednymi z najskuteczniejszych na rynku (co potwierdzają tysiące opinii pod postami na profilu Pat&Rub na fb). Rozenek wkurza też fakt, że moje kosmetyki są naturalne, nie są testowane na zwierzętach i nie są tanie. Jakby przeciwieństwo, prawda?

To zaczyna trochę przypominać mecz ping-ponga. Jak myślicie, piłeczkę odbije teraz Małgorzata czy Radosław Majdan?

 • Małgorzata Rozenek – Wielki Mecz TVN kontra WOŚP 2018
 • Kinga Rusin odpowiedziała Małgorzacie Rozenek
 • Małgorzata Rozenek – TVN ramówka na jesień 2018
 • Kinga Rusin w szarym kombinezonie w Dzień Dobry TVN
 • Kinga Rusin z Piotrem Kraśko zapowiadali jesienny sezon w Dzień Dobry TVN
 • Kinga Rusin zdjęcie z wakacji
 • Kinga Rusin w Indonezji
 • Radosław Majdan z Małgorzatą Rozenek najgorętszą parą na festiwalu w Sopocie 2018
 • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w lesie na grzybach
 • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w lesie na grzybach
 • Kinga Rusin pływa z rekinami w Indonezji
[1/11] Małgorzata Rozenek – Wielki Mecz TVN kontra WOŚP 2018
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także