NewsyCórka Kingi Rusin i Tomasza Lisa jest zakochana! Wiemy kim jest jej chłopak. Przystojny?

Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa jest zakochana! Wiemy kim jest jej chłopak. Przystojny?

Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa jest zakochana! Wiemy kim jest jej chłopak. Przystojny?
Karolina Stęclik

09.06.2016 13:12, aktual.: 09.06.2016 13:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kinga Rusin i Tomasz Lis mogą być dumni ze swoich córek. Obie piękne, mądre i posiadające swoje pasje, które sukcesywnie starają się spełniać. Iga realizuje się jako modelka. Mogliśmy ją niedawno podziwiać na wybiegu podczas pokazu najnowszej kolekcji duetu Paprocki&Brzozowski. Tymczasem 19-letnia Pola przeżywa swoje pierwsze miłości. Jak czytamy w Na żywo, córka dziennikarskiej pary zakochała się! O swojej miłosnych sekretach postanowiła poinformować mamę:

Pola zakochała się jeszcze przed maturą w 19-letnim Andrzeju Opłatku, pochodzącym z Turka zawodniku trenującym jazdę konną. Poznali się jednak nie w stadninie czy na zawodach, ale uprawiając kitesurfing, sport, którym Polę "zaraziła" mama - relacjonuje znajoma Kingi

Kinga Rusin szybko zorientowała się, że sympatia Poli jest dla niej kimś wyjątkowym. Rodzinę Andrzeja Opłatka znała od lat. Chłopak miał czym zaimponować, bo okazał się zdolnym jeźdźcem. Ma na swoim koncie tytuł Mistrza Polski juniorów w skokach przez przeszkody, jest też członkiem Kadry Narodowej.

Gdy Kinga poznała Andrzeja osobiście, uznała, że córka dobrze ulokowała swoje uczucia. Pozwalała Poli na spotkania z ukochanym, długie rozmowy przez internet, ale zawsze podkreślała, że godzi się na to pod warunkiem, że córka będzie miała dobre oceny. I wzięła na siebie powiadomienie o związku Poli jej ojca - czytamy w tygodniku

Wygląda na to, że Pola Lis nie ma łatwo. Jednak czego się nie robi dla miłości? :) Jak wam się podoba Andrzej Opłatek, chłopak 19-latki?

Pola Lis jest zakochana
Pola Lis jest zakochana
Kinga Rusin i Tomasz Lis zaakceptowali fakt, że ich córka Pola chodzi na randki
Kinga Rusin i Tomasz Lis zaakceptowali fakt, że ich córka Pola chodzi na randki
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także