NewsyCórki Kingi Rusin na wspólnej fotce wyglądają jak gwiazdy z Hollywood! Siostry Lis czy siostry Godlewskie? Które piękniejsze?

Córki Kingi Rusin na wspólnej fotce wyglądają jak gwiazdy z Hollywood! Siostry Lis czy siostry Godlewskie? Które piękniejsze?

Kinga Rusin, Iga Lis i Pola Lis
Kinga Rusin, Iga Lis i Pola Lis
Zuza Maciejewska

11.02.2018 21:56, aktual.: 12.02.2018 02:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kinga Rusin i Tomasz Lis, mają dwie piękne córki, Polę i Igę. Iga Lis jest młodsza, ostatnio celebrowała swój pierwszy wielki bal. Pociecha gwiazdy TVN bawiła się bowiem na swojej studniówce w pięknej sukni Paprocki&Brzozowski. Początkująca modelka i uczennica American School of Warsaw bez wątpienia była królową balu, choć należy wspomnieć, że na imprezie nie zabrakło również jej starszej siostry Poli Lis.

Pola i Iga są bardzo aktywne na swoich profilach. Obie z ogromną starannością dokumentują swoje życie, dzieląc się nim z internautami. Na Instagramach obu sióstr, możemy podziwiać piękne foty z luksusowych podróży z rodzicami, nie brakuje również spontanicznych ustawek z ukochanym rasowym pieskiem Czarkiem. Ostatnio jednak siostry Lis, podobnie jak siostry Godlewskie, postanowiły stworzyć zespół rodzinny. Rzadko widujemy je bowiem razem, zatem taka słodka wspólna fotka pięknych córek Rusin to miła niespodzianka dla fanów znanego klanu dziennikarskiego.

Iga Lis wkleiła na swoim profilu uroczą fotografię z ukochaną siostrą Polą, dziewczyny wyglądają bosko! Wysokie, młode, zgrabne i powabne, prawie jak amerykańskie gwiazdy! Dodatkową atrakcją jest także poza w jakiej zaprezentowały się na fotce. Siostry Lis czule się całują, okazują sobie piękną siostrzaną miłość!

Zobaczcie jakie one są śliczne!

  • Tomasz Lis z córkami Igą i Polą w Paryżu
  • Kinga Rusin o córkach Iga Lis, Pola Lis
  • Pola Lis i Iga Lis kochają się nad życie
  • Iga Lis i Pola Lis na Mazurach
  • Pola i Iga Lis z koleżankami na wakacjach na Mazurach
  • Iga Lis i Pola Lis z Tomaszem Lisem w Walii
  • Iga Lis i Pola Lis pokazały selfie z windy
  • Tomasz Lis z córkami - Polą i Igą wspierają Czarny protest
[1/8] Tomasz Lis z córkami Igą i Polą w Paryżu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także