Teresa Lipowska o końcu „M jak miłość”. Fani dowiedzieli się, kiedy zakończy się najpopularniejszy serial wszech czasów

Teresa Lipowska

Teresa Lipowska

Kiedy koniec M jak miłość? Teresa Lipowska już wie, w którym momencie produkcja zakończy pracę nad nowymi odcinkami.

Teresa Lipowska w M jak miłość pojawia się od 2000 roku, a więc od samego początku. Wciela się w Barbarę Mostowiak – seniorkę rodu. Przez wiele lat u jej boku gościł Witold Pyrkosz, który odgrywał postać jej serialowego męża. Po śmierci aktora rodzina Mostowiaków nieco się rozpadła:

Na początku byłam trochę stremowana. To był pierwszy serial, w którym grałam dużą rolę. Od razu wsiąknęliśmy w rodzinną atmosferę, która trwała bardzo długo. Później zaczęło się to troszeczkę rozwijać, zaczęły odchodzić od nas różne osoby – zmarł mój filmowy mąż, Wituś Pyrkosz, a rodzina zaczęła pękać.

Lipowska dodała, że nie spodziewała się takiego sukcesu telenoweli. Powiedziała też, że liczy, iż szybko nie zniknie z ekranu:

Wszyscy myśleliśmy, że będzie sześć lub siedem odcinków. Później było ich 50, 100, a teraz jest ponad 1000. Mam nadzieje, że będzie ich drugie tyle.

Kiedy ostatni odcinek M jak miłość?

Co jakiś czas w kolorowej prasie pojawiają się informacje, że Teresa Lipowska planuje odejść z serialu M jak miłośćAktorka w rozmowie z Twoim imperium postanowiła skomentować te pogłoski. Podkreśliła, że już nie ma siły na to, by ciągle dementować tego typu rewelacje:

To jest nieprawda. Ja już nie mam siły tego dementować. Jak można pisać, że odchodzę z serialu w momencie, gdy mój wątek jest bardzo ciepły i bardzo fajny?

Gwiazda dodała, że Basia Mostowiak, w którą się wciela, jest korzeniem serialu. Dopiero po jej śmierci produkcja dobiegnie końca:

Producenci M jak miłość mówią, że nie wyobrażają sobie tego serialu beze mnie. Basia Mostowiak to jego korzeń — gdy mnie nie będzie, to znaczy, że serialu też nie będzie.

Mamy nadzieję, że w ten sposób Teresa Lipowska raz na zawsze rozprawiła się z plotkami na temat tego, że odchodzi M jak miłość. Przy okazji fani już wiedzą, w którym momencie ich ulubiona pozycja zniknie z anteny TVP. Oby jak najpóźniej.


Teresa Lipowska – TeleKamery 2021

Teresa Lipowska – TeleKamery 2021

Rafał Mroczek, Teresa Lipowska

Rafał Mroczek, Teresa Lipowska

Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Teresa Lipowska

Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Teresa Lipowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×