Szukaj

Ujawniono, co działo się z Kaziem ze „Złomowska PL” w ostatnich dniach życia. Wypłynęły wstrząsające informacje

Kazio z Descha

Kazio z Descha

Kazimierz Gawlik, znany lepiej jako Kazio z Descha, nie żyje. Ujawniono, jak wyglądały ostatnie chwile życia gwiazdy Złomowisko PL. Nie są to zbyt wesołe informacje. 

Złomowisko PL to produkcja, która towarzyszy widzom Discovery Channel od 2015 roku. Przedstawia losy mężczyzn, którzy na co dzień w pocie czoła pracują w tytułowych złomowiskach w całej Polsce.

Serial telewizyjny cieszy się sporą popularnością wśród widzów. Dowodem może być fakt, że aktualnie jest emitowany dwunasty sezon. Jest on w pełni poświęcony Markowi „Krzykaczowi” Pawłowskiemu (więcej na jego temat tutaj). Ulubieniec widzów zmarł pod koniec 2020 roku. Jak podawał Super Express, przyczyną śmierci był wylew.

Kazimierz Gawlik, Kazio z Descha, nie żyje. Jak wyglądały ostatnie dni życia?

Tydzień temu media obiegły kolejne smutne wieści. Zmarła następna gwiazda show – Kazimierz Gawlik, pracownik złomowiska w Legionowie. Mężczyzna we wspomnianym zakładzie pracy spędził aż osiemnaście lat. W jednym z wywiadów, którego udzielił jakiś czas temu, podkreślał, że jego obowiązki nie należały do najłatwiejszych:

 Ciężka robota. Jak to na złomie, Młody nie przyjdzie tu pracować, bo zwyczajnie nie daje rady. Przychodzą, znoszą te puszki i co tam jeszcze wynajdą, całymi siatami – cytuje jego wypowiedź portal tustolica.pl.

O tym, że Kazio z Descha nie żyje, poinformowano na oficjalnej stronie Złomowiska PL na Facebooku. To tam pojawiło się czarno-białe zdjęcie, w którego opisie przekazano krótki komunikat:

Smutna wiadomość na początek tygodnia. Dotarła do nas informacja, że zmarł Kazio z Descha, postać, której wiernym fanom Złomowiska PL nie trzeba przedstawiać.

Chociaż przyczyny śmierci nie zostały podane do publicznej wiadomości, lokalne media podają, że gwiazdor Złomowiska PL walczył z nałogiem alkoholowym:

Ostatnimi czasy niestety wpadł w nałóg i często spotkać go można było na legionowskim dworcu wśród przesiadujących bezdomnych. Mimo to pozostanie w pamięci legionowian jak i telewidzów jako Kazio z Descha – czytamy w serwisie.

Te informacje w rozmowie z Plejadą potwierdził redaktor portalu Wirtualnelegionowo.pl, Marek Karpowicz. Powiedział, że zdarzało się, że Kazio z Descha zaczepiał ludzi i prosił o pieniądze:

Nawet sam osobiście go tam widziałem, bardzo często tam przesiadywał, zaczepiał ludzi o pieniądze. To nie jest tak, że to tylko informacja, ale w ostatnich tygodniach czy miesiącach przebywał tam z innymi bezdomnymi, razem spożywali takie, a nie inne napoje – ujawnia Karpowicz.

Dziennikarz ujawnił, że widział mężczyznę całego zakrwawionego i poobijanego. Chociaż zaoferował mu pomoc, Kazimierz ją odrzucił.


Kazio z Descha nie żyje

Kazio z Descha nie żyje

Kazio z Descha nie żyje

Kazio z Descha nie żyje

Kazio z Descha nie żyje

Kazio z Descha nie żyje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×