Szukaj

Kasia Dowbor w żałobie. Nie żyje uczestnik „Nasz nowy dom”. Osierocił malutką córeczkę

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor ma dla fanów bardzo smutną wiadomość. Gwiazda właśnie poinformowała o śmierci jednego z bohaterów programu Nasz Nowy Dom.

Nasz Nowy Dom, to program, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Już od kilku lat Katarzyna Dowbor razem z ekipą remontową i projektantami przemierza Polskę, by odmienić życie bohaterów tego formatu. Dziennikarka odwiedza rodziny, które ze względu na chorobę, przeżyte traumy czy problemy finansowe żyją w bardzo złych warunkach. Gwiazda pomaga im i wykonuje kompleksowe remonty domów. Często u rodzin, które odwiedza, brakuje takich podstawowych instalacji, jak ogrzewanie, bieżąca woda, czy elektryka. Oprócz tego po remoncie mieszkańcy dostają również nowe meble, ubrania, wyposażenie domu, ale także mogą liczyć na dalsze wsparcie stacji Polsat.

Dzięki temu programowi zmieniło się już życie setek rodzin w całym kraju, które długo czekały na jakąkolwiek pomoc. Niestety co jakiś czas do sieci trafiają informację bardzo smutne. Katarzyna Dowbor właśnie pożegnała kolejnego bohatera swojego programu. Gospodyni hitu stacji Polsat nie ukrywa swojego smutku.

Katarzyna Dowbor żegna kolejnego uczestnika programu Nasz Nowy Dom

Katarzyna Dowbor cieszy się ogromną popularnością wśród fanów. Program o remontach, którego jest gospodynią, przyniósł jej sporą liczbę obserwatorów na Instagramie. Gwiazda jest bardzo aktywna w sieci i często pokazuje tam nie tylko życie prywatne, ale także kulisy swojej pracy. W programie nie brakuje wielu wzruszających momentów, a jego bohaterowie nie kryją łez wdzięczności, kiedy w ich drzwiach pojawia się Kasia Dowbor.

Dzisiaj jednak gwiazda ma dla fanów Naszego Nowego Domu bardzo smutną informację. W sieci opublikowała czarno-białe zdjęcie, pod którym poinformowała, że zmarł pan Wojtek z Wąsewa, który był bohaterem 138 odcinka. Pozostawił w żałobie żonę Renatę i małą córeczkę Anię.

Drodzy, niestety mam dla Was kolejną bardzo smutną wiadomość. Zmarł Pan Wojtek z Wąsewa, bohater 138. odcinka programu Nasz Nowy Dom. Pan Wojtek był świetnym tatą i dobrym mężem. Bardzo kochał swoją rodzinę… córeczkę Anię. To wielka strata! Jest mi smutno! Myślę teraz o Pani Renacie i Ani…

Mężczyzna chorował na serce, przeszedł zawał i miał wstawiony rozrusznik. Kilka lat temu w wyniku komplikacji związanych z miażdżycą amputowano mu obie nogi. Pod postem natychmiast pojawiły się kondolencje i słowa otuchy. My również się do nich przyłączamy.


Katarzyna Dowbor żegna uczestnika programu Nasz Nowy Dom

Katarzyna Dowbor żegna uczestnika programu Nasz Nowy Dom

Jak mieszka Katarzyna Dowbor?

Jak mieszka Katarzyna Dowbor?

Jak mieszka Katarzyna Dowbor?

Jak mieszka Katarzyna Dowbor?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×