Ile?! Katarzyna Bosacka pokazała cenę za skorzystanie z WC nad Bałtykiem. To jeszcze nie koniec. „Ktoś miał wyobraźnię”

Katarzyna Bosacka

Katarzyna Bosacka

Katarzyna Bosacka od dawna już przygląda się cenom, które wyniku rosnącej inflacji osiągają apogeum. Pokazała, ile trzeba zapłacić za toaletę na Helu. Jest jednak coś, co jeszcze bardziej oburzyło internautów.

Katarzyna Bosacka już lata temu zaczęła współpracę ze stacją TVN. Tam prowadziła program Wiem, co jem dla TVN Style, w którym przyglądała się etykietom produktów, trafiających do naszych koszyków. Wiadomo, że nie ukryje się przed nią żaden chwyt marketingowy i doskonale radzi sobie z rozszyfrowywaniem składów. Od dawna już doradza Polakom, jak mądrze i zdrowo rozbić zakupy.

W ostatnim czasie, gdy inflacja zaczęła szaleć na dobre, specjalistka od żywności z niedowierzaniem przygląda się cenom najbardziej niezbędnych w każdym gospodarstwie domowym produktów. Już nieraz pokazywała zdjęcia ze sklepowych półek, które dosłownie przerażały etykietkami. Teraz gdy rozpoczął się sezon wakacji i urlopów, postanowiła przyjrzeć się temu, co dzieje się nad polskim morzem. Nie ma dla rodaków dobrych wieści i jest wręcz oburzona.

Katarzyna Bosacka pokazuje ceny za skorzystanie z WC nad morzem

Specjalistka od zdrowego żywienia tym razem bierze pod lupę nadmorskie kurorty. Od zawsze wiadomo, że ceny nad Bałtykiem nie należały do najniższych. W tym roku zdaje się, że osiągają apogeum. W sieci ciągle pojawiają się paragony od turystów, którzy zdecydowali się na wypoczynek na wybrzeżu. Ceny za obiad, czy gofry są naprawdę bardzo wysokie, a dla niektórych osób są nieosiągalne.

Tegoroczne wakacje będą zdecydowanie należały do jednych z najdroższych od lat, co zauważyła też Katarzyna Bosacka. Będąc na Helu, przyjrzała się także cenie za skorzystanie z toalety. Ta naprawdę jest mocno wygórowana, co zdecydowanie jej się nie spodobało. W sieci zamieściła zdjęcie. Zwróciła też uwagę na dodatkową informację, która znalazła się w WC. Cena za skorzystanie z toalety ma zależeć od… wielkości przyrodzenia.

Wszystko drożeje, nawet jednorazowe wejście do toalety na Helu. Dobrze przyjrzyjcie się napisom powyżej – opłata zależy od wielkości przyrodzenia ktoś miał wyobraźnię PS Czekam na Wasze zaskakujące zdjęcia z wakacji, dotyczące jedzenia, cen czy spraw konsumenckich – napisała.

Internauci nie ukrywają, że również są przerażeni cenami nad Bałtykiem także w innych miejscowościach. Żart właściciela toalety uznali natomiast za wyjątkowo niesmaczny. Wybieracie się latem nad polskie morze?


Katarzyna Bosacka

Katarzyna Bosacka

Katarzyna Bosacka - Gwiazdy Dzień Dobry TVN i Pytania na śniadanie

Katarzyna Bosacka - Gwiazdy Dzień Dobry TVN i Pytania na śniadanie

Katarzyna Bosacka - Gwiazdy Dzień Dobry TVN i Pytania na śniadanie

Katarzyna Bosacka - Gwiazdy Dzień Dobry TVN i Pytania na śniadanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×