NewsyKatarzyna Bosacka pokazała córkę! Nastoletnia Marysia to skóra ściągnięta z matki!

Katarzyna Bosacka pokazała córkę! Nastoletnia Marysia to skóra ściągnięta z matki!

Katarzyna Bosacka pokazała córkę! Nastoletnia Marysia to skóra ściągnięta z matki!
Rafał Matuszczak

27.07.2019 09:26, aktual.: 27.07.2019 11:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Bosacka popularność zyskała dzięki prowadzeniu swoich programów w TVN Style. Przez wszystkie lata obecności w show-biznesie przeszła niebywałą metamorfozę. Schudła tak, że ciężko było ją poznać, napisała książkę i stała się idolką wielu Polek. Nie ma w tym nic dziwnego. Dziennikarka zawsze starała się mówić wprost to co myśli i promować zdrowe tryb życia. I choć jej programy były bardzo chętnie oglądane, kilka tygodni temu straciła je wszystkie.

Katarzyna złamała ponoć umowę jaką miała podpisaną z TVN-em. Dotyczyło to promocji swoim nazwiskiem popularnej sieci sklepów z kosmetykami. Stacja bardzo źle przyjęła jej nową fuchę i po latach pożegnała się ze swoją jedną z największych gwiazd. To jednak nie zdemotywowało Bosackiej, bo w oficjalnym oświadczeniu ogłosiła, że nie zamierza usuwać się w cień, a produkcję swoich programów będzie kontynuować na You Tubie.

Tak, czy inaczej gwiazda ma teraz więcej wolnego czasu. Spędza go głównie z dziećmi. Jedno z nich pokazała ostatnio na Instagramie. Mowa o córce Marysi, z którą Bosacka wybrała się na obiad. Chcąc otworzyć się na nowe smaki gwiazda zamówiła pizzę na czarnym cieście i jak sama przyznała, nie smakowała jej:

Marysia odważyła się i zjadła pizzę na czarnym cieście z dodatkiem węgla aktywnego. Smakowała jej, a mi nie. Węgiel za bardzo chrzęścił pod zębami, ciasto było za suche i nie tak smaczne jak klasyczne. Dziwna ta moda na czarne żarcie.

I choć fanki komentowały głównie nową modę na pieczenie pizzy, naszą uwagę przykuwa Marysia. Mimo, iż nie patrzy wprost w obiektyw aparatu można dostrzec olbrzymie podobieństwo do mamy.

Zreszta. Spójrzcie na zdjęcie i oceńcie sami. Swoją drogą fajnie, że dziennikarka pokazuje swoje dzieci na Instagramie. Zapewne unika sytuacji, kiedy pociechy pytają się jej, czy czasem się ich nie wstydzi, tak jak było to w przypadku córki Czarka Pazury Amelki.

  • Katarzyna Bosacka zmieniła fryzurę
  • Katarzyna Bosacka zmieniła fryzurę
  • Katarzyna Bosacka z mężem – Bal TVN 2018
  • Katarzyna Bosacka pokazała córkę Marysię
  • Katarzyna Bosacka w ciąży
  • Katarzyna Bosacka – wiosenna ramówka TVN Lifestyle 2019
  • Katarzyna Bosacka – TVN Style, wiosenna ramówka 2018
[1/7] Katarzyna Bosacka zmieniła fryzurę
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także