NewsyKatarzyna Bosacka powraca do sprawy Roberta Lewandowskiego. "To są głupie pieniądze"

Katarzyna Bosacka powraca do sprawy Roberta Lewandowskiego. "To są głupie pieniądze"

Katarzyna Bosacka i Robert Lewandowski, CocaCola
Katarzyna Bosacka i Robert Lewandowski, CocaCola
Elwira Szczepańska

04.08.2017 13:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć od wzbudzającego wiele kontrowersji posta, w którym Katarzyna Bosacka skrytykowała Roberta Lewandowskiego minęło już kilka dni, nic nie wskazuje na to, by burza miała ucichnąć. Gwiazda wciąż musi liczyć się z konsekwencjami ataku na chlubę i dumę narodową, jaką jest Lewy - Internauci nie zostawili na niej suchej nitki. Bosacka nie zamierza jednak cofać swoich słów, a na dodatek wcale się ich nie wstydzi.

Cały ten ambaras rozpoczął się od kampanii reklamowej, w której Lewandowski wziął udział niemal rok temu. Ekspertka od zdrowego żywienia skrytykowała go za promowanie niezdrowych napojów na bazie cukru i kofeiny, która są przyczyną otyłości. Zarzuciła mu wprost hipokryzję - jego żona motywuje do ćwiczeń i jest specjalistką od zdrowej żywności, a mąż sprzedaje gazowane napoje. Argumenty, że ze względu na bycie członkiem Bayern Monachium i obowiązujące klub kontrakty Robert mógł nie mieć wyjścia wcale do Katarzyny nie trafiły.

W najnowszym wywiadzie pociągnęła sprawę dalej. Rozmawiając z dziennikarzem Pomponika wyznała nawet, że sama miała kiedyś propozycję zagrania w reklamie za... milion złotych!

Mam poczucie, że naruszyłam świętość narodową. Zresztą sama jestem dumna z pana Roberta Lewandowskiego. Nie było tam nic obraźliwego. Rzeczywiście wyraziłam dosyć ostro swoją opinię, ale kto, jeśli nie ja? (...) Musimy też wziąć na siebie tę odpowiedzialność, że firmujemy swoją twarzą coś niezdrowego. Miałam w swoim życiu bardzo dużo propozycji reklamowych, bo na początku programu "Wiem, co jem" wszyscy chcieli nas zniszczyć np. producenci żywności. Właściciele sklepów wyrzucili nas po pierwszym sezonie. (...) Potem to się zmieniło. Od kilku lat producenci, super i hipermarkety chcą mnie kupić. Miałam też propozycję za milion złotych i jej nie wzięłam. Nie będę niczego reklamować, bo państwo nie będziecie tego oglądać. To są szybkie pieniądze, ale bardzo głupie  - wyjawiła gwiazda

Jak widać, wcale nie miała złych zamiarów. Niestety, jej wyjaśnienia nie wystarczyły fanom Roberta, a fala krytyki znów zalała internet:

 • Ha ha ha - tobie kobito proponowali reklamę za milion; ha ha ha - a ilu ludzi cię zna żebyś mogła zostać gwiazdą reklamy ? To ty się bezczelnie próbujesz promować na tym krytykowaniu Lewandowskiego, żałosna jesteś może to do ciebie w końcu dotrze...
 • Niech pani Bosaccka napisze ile dostaje kasy za lokowanie produktow. Zaden producent jak jej nie zaplaci to nie bedzie w jej programie. To jest dobre akurat ale Lewy beee. Zapasiona krowa?
 • to nic osobistego to po prostu ZAWIŚĆ....równie dobrze mogła powiedzieć, że oferowali jest 10 mln euro taki sam śmiech bo o poziomie reklam Lewandowskiego to może sobie pomarzyć...polskie "celebrytki" ( jaki kraj takie celebrytki....czyli ŻENADA) sprzedadzą się za groszę wide super niania czy tabuny tej całej reszty tzw "aktorów" itd. itp.

Ciekawe co ma na ten temat do powiedzenia sam Lewandowski?

Katarzyna Bosacka - urodziny Radia Kolor 2017
Katarzyna Bosacka - urodziny Radia Kolor 2017
Katarzyna Bosacka - ramówka TVN Style jesień 2016
Katarzyna Bosacka - ramówka TVN Style jesień 2016
 • Katarzyna Bosacka w Dzień Dobry TVN
 • Katarzyna Bosacka - ramówka TVN Style jesień 2016
 • Katarzyna Bosacka - TVN Style wiosna 2017
 • Fotografia: Jastrzabpost.pl
 • Katarzyna Bosacka - ramówka TVN wiosna 2017
 • Katarzyna Bosacka - urodziny Radia Kolor 2017
 • Katarzyna Bosacka - "Dzień Dobry TVN"
 • Katarzyna Bosacka z mężem - Paszporty Polityki 2016
 • Ile schudła Katarzyna Bosacka?
 • Katarzyna Bosacka schudła w programie "Wiem co jem na diecie"
 • Katarzyna Bosacka na ramówce TVN wiosna 2016
[1/11] Katarzyna Bosacka w Dzień Dobry TVN
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także