Szukaj

Kamil Lemieszewski pochwalił się nagrodą z „Big Brothera”. Fani rozczarowani

Kamil Lemieszewski odebrał samochód

Kamil Lemieszewski odebrał samochód

Kamil Lemieszewski, zwycięzca Big Brother 2, odebrał pierwszą część nagrody, czym pochwalił się w sieci. Jak zareagowali internauci?

Kamil Lemieszewski, to zwycięzca drugiej edycji programu Big Brother, który po opuszczeniu domu Wielkiego Brata, wywołał niemałe zamieszanie. Głosującym przyznał „złotego Kamila za totalną głupotę„, czym zdenerwował niektórych swoich fanów. Kiedy emocje nieco opadły, ze swoich słów wytłumaczył się w rozmowie z naszą reporterką:

Albo się mnie kocha, albo nienawidzi. Mądrość tkwi w głupocie. Głupi nie wie, że jest głupi, a mądry wie. Jeżeli ktoś rozumie to powiedzenie, to mi przebaczy i spojrzy na to zupełnie inaczej. Chodziło mi tylko o to, że każdy z nas jest głupi w życiu i popełnia głupoty.

Kamil Lemieszewski odebrał samochód. Jak wygląda?

Chociaż mężczyzna opuścił program bogatszy o 100 tysięcy złotych i nowy samochód, nagrody nie odebrał od razu. Fiata odebrał dopiero w sobotę, czym od razy pochwalił się w mediach społecznościowych. Udostępnił zdjęcie z nowym pojazdem, które podpisał:

Fiacik wreszcie znalazł swojego właściciela. Wilk ze swoja watahą pojechali w siną dal, by nakarmić czerwonego brzdąca ku nowej przygodzie!

Na post żywiołowo zareagowali jego obserwujący, którzy w komentarzach pod zdjęciem życzyli mu bezpiecznej podróży. Część osób przecierała oczy z niedowierzania – dostał czerwony, a nie niebieski samochód:

  • Czerwony +5 koni do mocy. Szerokości na drogach.
  • Szerokiej, bezpiecznej i mało krętej drogi Wam Mili życzę. Odkrywajcie miejsca nieznane Czerwoną Strzałą.
  • Bezpiecznej jazdy, jeszcze raz gratuluję.
  • Jak to mówiłeś „psy szczekają, a karawana jedzie dalej”. A u boku takich przyjaciół jak @marcin.krajewski.official, jego ślicznej córeczki, i ukochanej Ewci wszystkie drogi są przed wami otwarte.
  • Prowadź ognisty rumaku poprzez bezkres przygody.

Warto wspomnieć, że mężczyzna nie odebrał jeszcze nagrody w całości – wkrótce dostanie czek na 100 tysięcy złotych. Jak informował w jednym z wywiadów, pieniądze chce przeznaczyć na cele charytatywne i samorozwój. Dodatkowo chce także robić filmy o Polakach, którzy walczyli o wolność naszego kraju.

Zobacz także: Kamil Lemieszewski wyszedł z „Big Brothera” i zmienił fryzurę. Wielka metamorfoza zwycięzcy show


Kamil Lemieszewski z nowym samochodem

Kamil Lemieszewski z nowym samochodem

Kamil Lemieszewski pochwalił się nowym samochodem

Kamil Lemieszewski pochwalił się nowym samochodem

Kamil Lemieszewski pochwalił się nowym samochodem

Kamil Lemieszewski pochwalił się nowym samochodem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×