Szukaj

To zdjęcie rozwścieczy wszystkie fanki Justina Biebera! Gwiazdor pokazał się w łóżkowej akcji z żoną!

Justin Bieber i Hailey Bieber obchodzili jakiś czas temu pierwszą rocznicę zaręczyn. Para ciągle kipi namiętnością i cieszy się z wspólnych chwil tylko we dwoje. Dowodem jest romantyczne zdjęcie prosto z łóżka, jakie opublikowali na Instagramie.
Bieber

Bieber

Fani byli w szoku, gdy Justin Bieber i Hailey Baldwin pochwalili się rok temu zaręczynami. Wielu prześmiewców nie dowierzało, a wręcz drwiło z piosenkarza, twierdząc, że nie jest on dostatecznie dojrzały na tak poważny krok. Co prawda jego poprzednie związki i rozstania były dość kontrowersyjne, ale, gdy się spotka tę odpowiednią osobę, wszystko idzie jak trzeba. Dlatego fani bardzo mocno wspierają Justina i Hailey. Jakiś czas temu pojawił się nawet plotki o tym, że modelka jest w ciąży.

Zwykle Justin Bieber nie był tak wylewny w swoich mediach społecznościowych będąc w poprzednich związkach. Teraz pokazał swoje prawdziwe oblicze. Niepoprawny romantyk zasypuje swoją ukochaną czułymi słówkami, ostatnio pochwalił się mega romantyczną fotką z łóżka! To naprawdę nieziemska przemiana piosenkarza. Z imprezowicza do odpowiedzialnego męża. Pod postem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów i przyjaciół piosenkarza:

  • Kiedy znajdziesz swojego doskonałego partnera, twoja miłość będzie wiecznością.
  • to jest prawdziwa miłość
  • bądźcie rodzicami...proszę

Fani bardzo kibicują Justinowi Bieberowi i Hailey Balwdwin. Jakiś czas temu media obiegły plotki, jakoby piosenkarz i modelka zostali rodzicami. Ten szokujący wpis okazał się być niezłą zagadką nie tylko dla fanów zakochanej pary, ale i mediów. Jak myślicie, czy w niedalekiej przyszłości Justin Bieber będzie ojcem?

Zobacz: Justin Bieber po latach przeprosił Taylor Swift! Nie wierzymy w to, co czytamy!

Zobacz: Justin Bieber i Ariana Grande wystąpili razem na Coachelli! Niezapowiadany powrót gwiazdora na scenę! [WIDEO]

Zobacz: Justin Bieber ma nową fryzurę. Po załamaniu nerwowym ogolił pół głowy!

 


Justin Bieber i Hailey Baldwin - Instagram

Justin Bieber i Hailey Baldwin - Instagram

Justin Bieber i Hailey Baldwin - Vogue US

Justin Bieber i Hailey Baldwin - Vogue US

Justin Bieber i Hailey Baldwin - Vogue US

Justin Bieber i Hailey Baldwin - Vogue US

×