Joe Biden polubił profil gwiazdy, a ta poprosiła, by przestał ją obserwować. Długo nie czekała na odpowiedź

Joe Biden

Joe Biden

Joe Biden przestał obserwować gwiazdę, której profil polubił na Twitterze jako pierwszy. Celebrytka sama wystosowała do niego oficjalną prośbę o unfollow. Dlaczego to zrobiła?

Joe Biden 20 stycznia został oficjalnie ogłoszony 46. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Polityk o najwyższy urząd w państwie walczył z Donaldem Trumpem, który ubiegał się o reelekcję. Już podczas kampanii był mocno wspierany przez największe gwiazdy. Swoje poparcie dla niego wyraziły głośno między innymi Jennifer Aniston, Jennifer Lopez, a także Lady Gaga. Wymienione wokalistki uczestniczyły w uroczystości zaprzysiężenia, którą uświetniły swoimi występami.

Joe Biden tuż po złożeniu przysięgi natychmiast zabrał się do pracy. Ruszył do Gabinetu Owalnego, gdzie na biurku czekał na niego stos dokumentów. Zdjęcia z momentu, gdy po raz pierwszy zasiadł przy słynnym stole w Białym Domu, błyskawicznie obiegły wszystkie media.

Jednym z obowiązków współczesnego prezydenta jest udzielanie się w social mediach. Joe tuż po zaprzysiężeniu otrzymał dostęp do oficjalnego konta na Twitterze, które można znaleźć pod nazwą @POTUS (skrót od President of the United States). Zgodnie z polityką administratorów profilu, wszystkie posty jego poprzednika zostały zarchiwizowane i obecnie nie są dostępne na kanale sygnowanym nazwiskiem Bidena.

Kogo Joe Biden przestał obserwować na Twitterze?

Po zalogowaniu się w social mediach Joe Biden zaczął obserwować swoich bliskich i współpracowników. Pierwszą gwiazdą, której profil polubił była Chrissy Teigen. Nie bez powodu – żona Johna Legenda jako jedna z nielicznych gwiazd publicznie od początku krytykowała działalność polityczną Donlada Trumpa pod jego postami, za co w efekcie została zablokowana.

Tym bardziej Chrissy zaskoczyła swoich obserwatorów, gdy we wtorek sama oficjalnie poprosiła Joe Bidena, by przestał ją obserwować. Wszystko wyjaśniła w social mediach:

Od kiedy zaobserwował mnie prezydent, dodałam na Twitterze kilka wpisów. Muszę Cię poprosić Panie, byś przestał mnie obserwować. Kocham Cię!!! Nie chodzi o Ciebie, tylko o mnie!!!

Chrissy w dalszym ciągu chciałaby zachować swobodę swoich publikacji, a od kiedy jej poczynania oficjalnie śledzi głowa państwa nie czuje się wystarczająco swobodnie w tym, co i w jakiej formie przekazuje fanom.

Na spełnienie życzenia Chrissy długo nie musiała czekać. Odpowiedź Joe (albo raczej jednego z jego współpracowników) była niemal błyskawiczna. Od razu „odlajkował” konto Teigen, która odetchnęła z ulgą i o wszystkim poinformowała swoich sympatyków. Dodała screeny z Twittera, na których widać, że konto @POTUS już jej nie śledzi.

Miejmy nadzieję, że teraz gwiazda będzie mogła cieszyć się wolnością słowa, która jest dla niej bardzo ważna.


Joe Biden przestał obserwować Chrissy Teigen na Twitterze

Joe Biden przestał obserwować Chrissy Teigen na Twitterze

Joe Biden przestał obserwować Chrissy Teigen na Twitterze

Joe Biden przestał obserwować Chrissy Teigen na Twitterze

Joe Biden przestał obserwować Chrissy Teigen na Twitterze

Joe Biden przestał obserwować Chrissy Teigen na Twitterze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×