Szukaj

Joe Biden jako prezydent polubił pierwszą gwiazdę na Twitterze. To ani nie J.Lo, ani Lady Gaga

Joe Biden na Twitterze

Joe Biden na Twitterze

Joe Biden, 46. prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki, ma nowe konto na Twitterze. Nie zgadniecie, którą gwiazdę polubił jako pierwszą. To wcale nie wspierające go podczas wyborów Lady Gaga czy Jennifer Lopez.

Joe Biden wygrał wybory w Stanach Zjednoczonych. Pokonał ubiegającego się o reelekcję Donalda Trumpa. W środę, 20 stycznia, został zaprzysiężony 46. prezydentem USA. Na inaugurację przybyło mnóstwo znanych osób, nie brakowało też występów gwiazd. O oprawę muzyczną zadbały m.in. Lady Gaga, która miała na sobie spektakularną suknię, oraz Jennifer Lopez, która olśniła publiczność. Nowa głowa państwa od razu zabrała się do pracy. Zdjęcia z Gabinetu Owalnego w mgnieniu oka obiegły media.

Częścią obowiązków nowoczesnego prezydenta jest aktywność w social mediach, o czym doskonale wie Joe Biden, który tradycyjnie przejął oficjalne konta. Profil, której gwiazdy polubił jako pierwszy? Z pewnością wielu zaskoczy decyzja następcy Trumpa.

Którą gwiazdę Joe Biden polubił jako pierwszą na Twitterze?

Zgodnie z tradycją oficjalne konto prezydenckie na Twitterze @POTUS zostało przekazane prezydentowi Joe Bidenowi po tym, jak został zaprzysiężony. Jak można się było spodziewać, zaczął on śledzić członków rodziny Bidenów, na czele z żoną Jill Biden, i różnych urzędników administracyjnych, w tym nową sekretarz prasową Białego Domu – Jen Psaki.

Na liście 13 obserwowanych stron jest jedna niespodzianka. Nowy prezydent USA zaczął podglądać amerykańską modelkę i prezenterkę Chrissy Teigen, która znana jest z brutalnych, wirtualnych ataków na prezydenta Trumpa. Kobieta tak bardzo się „postarała”, że poprzednik Bidena zablokował ją zarówno na oficjalnym koncie na Twitterze, jak i na swoim osobistym koncie @RealDonaldTrump – tym, które zostało zawieszone po publikacjach po wyborach, które nawoływały do nienawiści.

Amerykanka nie miała litości dla Trumpa, przez co stała się ofiarą ataków jego zwolenników na Twitterze. Jednak nigdy się nie ugięła, nawet po bardzo ciężkim roku, w którym zachorowała na COVID-19 i straciła ciążę, o czym ona i jej mąż John Legend odważnie opowiedzieli w mediach społecznościowych. Gdy tylko jej stan uległ poprawie, w komentarzach na Twitterze krytykowała poczynania męża Melanii.

Najwyraźniej Joe postanowił wynagrodzić jej wszystkie przykrości, jakich doznała w ostatnich latach.


Kogo Joe Biden obserwuje na Twitterze?

Kogo Joe Biden obserwuje na Twitterze?

Chrissy Teigen – Grammy 2020

Chrissy Teigen – Grammy 2020

Chrissy Teigen potwierdziła ciążę

Chrissy Teigen potwierdziła ciążę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×