NewsyDoda zachwyciła się stylizacją Justyny Steczkowskiej. Długo nie czekała na odpowiedź diwy

Doda zachwyciła się stylizacją Justyny Steczkowskiej. Długo nie czekała na odpowiedź diwy

Justyna Steczkowska odpowiada na komplementy Dody
Justyna Steczkowska odpowiada na komplementy Dody
Karol

12.08.2015 21:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Co to było za zaskoczenie, gdy Doda w ubiegłym tygodniu zachwyciła się stylizacją Justyny Steczkowskiej. Gwiazda w rozmowie z Lula.pl oceniła stylizacje swoich największych rywalek, w tym diwy. Chociaż o pozostałych koleżankach nie miała za wiele dobrego do powiedzenia, nad Justyną rozpłynęła się bez końca.

Bardzo dobrze tutaj wygląda i mimo, że mogłabym być uszczypliwa, bo wiem, że mnie nie lubi i robi mi różne złośliwości to nie powiem tego. Jestem bardzo obiektywna i sprawiedliwa, wygląda naprawdę super. Wiele dziewcząt w wieku 20 lat chciałoby tak wyglądać. Super pasek, super jest ta sukienka, ja bym tylko pasek przy butach wyrzuciła - powiedziała Doda

Na łamach tego samego serwisu, w rozmowie z Natalią Hołownią, Justyna Steczkowska odpowiedziała na pozytywną recenzję Dody:

Nie wierzę, że to powiedziała. To teraz mnie zaskoczyłaś, to bardzo pozytywna niespodzianka. Może idzie ku lepszemu? Nigdy nie oceniałam Doroty, i starałam się tego nie robić, chociaż rzeczywiście nie była miła, były chwile, kiedy było bardzo smutno, ale to minęło, poszło gdzieś. Ona robi swoje, ja swoje, i chyba tak jest najlepiej

Może to sprawi, że pomiędzy gwiazdami zapanują cieplejsze stosunki. Zawsze to miły akcent, szczególnie, że ostatnio Doda znów dopiekła Agnieszce Szulim.

Doda o stylizacji Justyny Steczkowskiej
Doda o stylizacji Justyny Steczkowskiej
Doda - Salon Sukien Ślubnych TLC
Doda - Salon Sukien Ślubnych TLC
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także