Szukaj

Joanna Mazur spełniła marzenie o własnym mieszkaniu! W “Tańcu z gwiazdami” niemalże stał się cud! Łzom nie było końca

Joanna Mazur dostała mieszkanie od dewelopera

Joanna Mazur otrzymała niezwykle hojny prezent w 7. odcinku programu Taniec z Gwiazdami. Niewidomej sportsmence sprezentowano mieszkanie od dewelopera. Jak zareagowała? Co dokładnie wydarzyło się w programie na żywo?

O dramatycznej sytuacji Joanny Mazur usłyszała w zeszłym tygodniu cała Polska. Niewidoma mistrzyni olimpijska żyje w skandalicznych warunkach w ciasnym akademiku – nie ma nawet dostępu do prywatnej łazienki. By się wykąpać, musi wychodzić na korytarz, co dla osoby w jej sytuacji jest nie tylko kłopotliwe, ale również niesamowicie niekomfortowe. Poruszeni byli wszyscy, łącznie z jurorami. Widzowie postanowili zebrać dla sportsmenki pieniądze, które pomogłyby jej wynieść się ze spartańskiej klitki. Na szczęście nie tylko oni stanęli na wysokości zadania.

W 7. odcinku Tańca z Gwiazdami doszło do czegoś niesamowitego. Jeden z deweloperów, poruszony historią Mazur, postanowił podarować jej w prezencie mieszkanie, które zostanie wybudowane wraz z nowym osiedlem:

Pani Joanno przede wszystkim piękne kwiaty dla Pani w podziękowaniu dla Pani, za to kim Pani jest dla nas. O Pani historii dowiedziałem się od mojej córki. Przyszła zapłakana i mówi: obejrzyj program w Internecie. Obejrzałem i wzruszyłem się jeszcze bardziej niż Andrzej Grabowski. Wie Pani, ja mam to szczęście, że jako przedsiębiorca buduje osiedle i jestem zaszczycony tym, że mogę wręczyć Pani symboliczny klucz do mieszkania, które Pani od nas otrzymuje – oznajmił w programie Zbigniew Jakubas

Niezwykły gest bardzo poruszył widzów, uczestników i jurorów. Na InstaStory show można było zobaczyć, jak zapłakana Iwona Pavlović wylewnie dziękuje deweloperowi za tak szczodry podarunek dla niewidomej Mazur.

Tylko pogratulować!

Zobacz: Paulina Sykut i Agnieszka Hyży wstrząśnięte warunkami w jakich żyje Joanna Mazur: “Ludzie krzyczą w jej imieniu” [WIDEO]

Zobacz: Dramatyczna historia Joanny Mazur chwyta za serce bardziej od jej fatalnych warunków mieszkaniowych!

Zobacz: Joanna Mazur za chwilę kupi sobie nowe mieszkanie! Oto, ile już zebrano dla niewidomej mistrzyni świata! Kwota poraża!


“Dance Dance Dance” czy “Taniec z gwiazdami”? Który program wolisz?

×