NewsyKontuzja w "Tańcu z Gwiazdami"! Kto dziś nie zatańczy?

Kontuzja w "Tańcu z Gwiazdami"! Kto dziś nie zatańczy?

Kontuzja w "Tańcu z Gwiazdami"! Kto dziś nie zatańczy?
Izabela Wodzińska

11.09.2015 09:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Ibisz został kontuzjowany. W czasie jazdy na rolkach doszło do z pozoru niegroźnego, ale brzemiennego w skutkach wypadku. Prezenter musi poruszać się o kulach.

To nie jedyny wpadek w zespole programu. Kontuzji doznał też scenarzysta. Krzysztof pochwalił się zabawnym, choć to czarny humor, zdjęciem. Pozuje na nim na kanapie wraz z Anną Głogowską i rzeczonym scenarzystą.Wszyscy troje siedzą na kanapie. Panowie z kulami. Prezenter przy okazji wyjaśnia pewną nieścisłość - kolorowa prasa zaczęła tworzyć historię, że Krzysztof przyjechał dziecko. Było wręcz odwrotnie- uniknął zderzenia z chłopcem.

Przypadek czy solidarność?:))) Ania, ja i nasz scenarzysta Łukasz;) - pisze Krzysztof na temat swojego wypadku. I dalej: - Drodzy, być może niektórzy z Was już wiedzą, że zdarzyła mi się czołówka na rolkach, w wyniku której uległem drobnej kontuzji. Taka sytuacja może się zdarzyć każdemu aktywnemu człowiekowi, więc nie uznałem tego za wydarzenie warte zabierania głosu. Niestety, niektóre żyjące z sensacji kolorowe tytuły już zaczęły tworzyć bajki na ten temat. Niniejszym oświadczam, że nie przejechałem żadnego dziecka, lecz w ostatniej chwili uniknąłem zderzenia z chłopcem, który nagle wbiegł na ścieżkę. Zadziałem odruchowo i wpadłem na słup, a ten niespodziewanie okazał się twardszy ode mnie... Uwaga: słup i dziecko czują się świetnie, ja również. Z tym, że chwilowo trochę utykam? - napisał Krzysztof

Jak poradzi sobie Krzysztof w dzisiejszym odcinku? To nie jedyny problem producentów show. Cleo także zaliczyła kontuzję.

Pierwszy odcinek czwartej edycji programu "Taniec z Gwiazdami" już dziś wieczorem.

Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także