Alex Rodriguez długo nie wytrzymał. Odważnie skomentował zdjęcia J.Lo i Bena Afflecka. Zadali mu cios prosto w serce

Alex Rodriguez

Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem. Para została przyłapana przez paparazzi. Jak na widok pełnych czułości zdjęć zareagował  były narzeczony piosenkarki, Alex Rodriguez?

Jeszcze w zeszłym roku Jennifer Lopez i Alex Rodriguez planowali ślub. Chcieli się pobrać w czerwcu we Włoszech. Na przeszkodzie stanęła im pandemia koronawirusa. Para zmodyfikowała swoje plany i zaplanowała ceremonię na Hawajach. Chociaż wydawało się, że wydarzenie wkrótce się odbędzie, sportowiec i piosenkarka się rozstali.

Byli narzeczeni wydali oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Zapewni fanów i media, że lepiej dogadują się jako przyjaciele i takie relacje postarają się utrzymać:

Uświadomiliśmy sobie, że lepiej rozumiemy się jako przyjaciele i nie możemy się doczekać, że tak pozostanie. Będziemy nadal współpracować i wspierać się nawzajem w naszych wspólnych biznesach i projektach. Życzymy wszystkiego najlepszego sobie i swoim dzieciom.

Alex Rodriguez – reakcja na zdjęcia Jennifer Lopez i Bena Afflecka

Kolorowa prasa donosi, że Jennifer Lopez długo nie cierpiała po zerwaniu z Alexem Rodriguezem. Podobno dała drugą szansę Benowi Affleckowi, z którym rozstała się w 2004 roku. Daily Mail podawał, że aktor niedawno zabrał piosenkarkę na romantyczny wypad do luksusowego ośrodka narciarskiego w Montanie. Polecieli prywatnym samolotem i w czasie krótkiej podróży nie szczędzili sobie czułości. Zdjęcia obiegły media.

Podobno ta sytuacja nie podoba się Alexowi Rodriguezowi. Sportowiec nie może przeboleć tego, że jego była narzeczona zrobiła krok naprzód zaledwie kilka tygodni po rozstaniu. Przez długi czas wierzył, że dadzą sobie kolejną szansę:

Alex Rodriguez jest zaskoczony, że J.Lo poszła naprzód. Naprawdę sądził, że będzie w stanie sprawić, że coś znów ich połączy i będą razem. Chciał spotkać się z byłą narzeczoną, ta jednak ucięła tę relacje – donosi E!News osoba z otoczenia pary.

Alex zadzwonił do Jennifer. Miał nie przebierać w słowach i jasno dać do zrozumienia, co myśli o całej sytuacji. Lopez nie chciała się z tego tłumaczyć, czym go bardzo rozczarowała:

Ona nie jest zainteresowana ponownym związkiem z Alexem. Dla niej ta relacja jest skończona.

Na ten moment sami zainteresowani nie skomentowali tych informacji.


Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razemJun 02, 2003; Los Angeles, CA, USA; Actors JENNIFER LOPEZ as Ricki and BEN AFFLECK as Larry Gigli star the romantic crime comedy 'Gigli' directed by Martin Brest. Mandatory Credit: Photo by Columbia Pictures /ZUMA Press. (©) Copyright 2003 by Courtesy of Columbia Pictures

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - ostatnie wspólne zdjęcia

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - ostatnie wspólne zdjęcia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×