Szukaj

J.Lo nie traci czasu po rozstaniu. Jej nowy związek może być sensacją dekady! Już widzimy te okładki

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez niedawno się rozstali. Piosenkarka długo nie narzekała na samotność. W jej sercu pojawiła się nowa miłość. Zagraniczne tabloidy ujawniają szczegóły. 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaczęli się spotykać w 2017 roku. Po dwóch latach nadszedł czas na zaręczyny i planowanie bajkowego ślubu. Zakochani chcieli się pobrać w 2020 roku we Włoszech. Na przeszkodzie stanęła im pandemia koronawirusa.

Chociaż wydawałoby się, że ślub w przypadku tej pary będzie tylko formalnością, w mediach coraz częściej zaczęły się pojawiać doniesienia o rozstaniu. Sami zainteresowani bardzo długo nie potwierdzali plotek. Dopiero niedawno zdecydowali się wydać oświadczenie, z którego wynika, że ich relacja nie przetrwała próby czasu:

Uświadomiliśmy sobie, że lepiej rozumiemy się jako przyjaciele i nie możemy się doczekać, że tak pozostanie. Będziemy nadal współpracować i wspierać się nawzajem w naszych wspólnych biznesach i projektach. Życzymy wszystkiego najlepszego sobie i swoim dzieciom.

Jennifer Lopez ma nowego partnera?

Chociaż byli narzeczeni nie ujawnili przyczyn zakończenia związku, mówi się, że wpływ miały mieć rzekome zdrady Rodrigueza. Pierwsze plotki na ten temat pojawiły się tuż po zaręczynach. Bliskimi relacjami ze sportowcem chwaliły się modelki Zoe Gregory i Madison LeCroy.

Zagraniczna prasa donosi, że Jennifer Lopez podobno długo nie płakała po zerwaniu z Alexem. Wszystko przez fakt, że w jej życiu pojawiła się stara-nowa miłość. Osoba z otoczenia piosenkarki donosi, że jej serce skradł nie kto inny, jak jej były narzeczony Ben Affleck.

Piosenkarka i aktor zaręczyli się w listopadzie 2002 roku. Planowali się pobrać rok później. Gdy w ich związku zaczęło się psuć, przełożyli ślub na bliżej nieokreślony termin. Ostatecznie ich plany wzięły w łeb. Rozstali się w styczniu 2004 roku. Czyżby jednak stara miłość nie rdzewiała?

Jennifer Lopez i Ben Affleck - ceremonia wręczenia Oscarów 2003, foto: ONS

Jennifer Lopez i Ben Affleck – ceremonia wręczenia Oscarów 2003, foto: ONS

Informator Woman’s Day podaje, że Lopez wciąż coś czuje do Afflecka. Podobno po rozstaniu z Alexem od razu do niego zadzwoniła, by wyżalić się i przy okazji zaalarmować, że znowu jest wolna:

Priorytetem Jennifer jest ochrona reputacji. Rzekome oszustwa, których miał dopuścić się Alex Rodriguez, sprawiły, że przestała go kochać. Z dużym sentymentem wraca do chwil, gdy spotykała się z Benem. Kto jest lepszym kandydatem do jej serca niż on? Nie mam wątpliwości, że między nimi wciąż jest chemia, a jej ciągle na nim zależy.

Osoba z otoczenia gwiazdy twierdzi, że nadszedł czas, by spróbowali jeszcze raz. Szczególnie że mimo upływu lat wciąż utrzymują ze sobą przyjacielski kontakt:

Ben i Jenn nigdy nie urwali kontaktu, ale ograniczyli go do minimum przez szacunek dla swoich partnerów.

Dawni narzeczeni nadal darzą się niesamowitym szacunkiem. Dowodem może być fakt, że niedawno Ben Affleck w jednym z wywiadów komplementował Jennifer. Mówił, że czas się dla niej zatrzymał:

Jenn, gdzie trzymasz fontannę młodości? Dlaczego wyglądasz tak samo jak w 2003 roku, a ja wyglądam jakbym miał 40 lat… w najlepszym wypadku.

Na ten moment sami zainteresowani nie odnieśli się do tych rewelacji. Myślicie, że wkrótce ogłoszą wielki come back? Już widzimy te czołówki amerykańskich bulwarówek…


Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Jennifer Lopez i Ben Affleck

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×