NewsyJuż są! Pierwsze ślubne zdjęcia Jennifer Lopez i Bena Afflecka biją rekordy popularności w sieci! Gwiazda nie zawiodła wyborem sukni

Już są! Pierwsze ślubne zdjęcia Jennifer Lopez i Bena Afflecka biją rekordy popularności w sieci! Gwiazda nie zawiodła wyborem sukni

Jennifer Lopez i Ben Affleck ślub
Jennifer Lopez i Ben Affleck ślub
Krystyna Miśkiewicz

18.07.2022 07:54, aktual.: 18.07.2022 16:11

Jennifer Lopez i Ben Affleck dwie dekady temu byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Aktor i wokalistka zaczęli się ze sobą spotykać w 2002 roku, a rok później szykowali się do ślubu. Ceremonię ostatecznie odwołali na kilka dni przed finałem, a za jakiś czas ogłosili rozstanie. Każde z nich na nowo zaczęło układać sobie życie. Ben poślubił Jennifer Garner, z którą w 2018 wziął rozwód. J.Lo w tym czasie również wyszła za Marca Anthony'ego, co skończyło się rozwodem. Gwiazda zerwała też zaręczyny z Alexem Rodriguezem, gdy na jej drodze znowu pojawił się Ben.

Zakochani po niemal dwóch dekadach rozłąki postanowili kolejny raz dać sobie szansę. Ich uczucie wybuchło na nowo i to ze zdwojoną siłą. Po kilku tygodniach oficjalnie potwierdzili, że są parą i zaczęli pokazywać się razem publicznie.

Jennifer Lopez i Ben Affleck: pierwsze ślubne zdjęcia

Jennifer i Ben dwie dekady temu wzbudzali ogromne zainteresowanie prasy i paparazzi. Tak samo jest także teraz, gdy do siebie wrócili. Przy pierwszych zaręczynach J.Lo dostała od Bena pierścionek z różowym diamentem, a zaledwie kilka miesięcy temu wręczył jej kolejny z zielonym kamieniem, którego wartość szacowana jest na 13 milionów dolarów. Jego przyszła żona była bardzo zaskoczona, tym momentem.

Byłam całkowicie zaskoczona i po prostu spojrzałam mu w oczy, uśmiechając się i płacząc jednocześnie, próbując sobie wyobrazić, że po 20 latach to się powtarza – powiedziała.

Okazuje się, że zakochani są już po ślubie, który odbył się w tajemnicy. Udało im się zorganizować imprezę, o której nie dowiedzieli się paparazzi. Pobrali się w Las Vegas 16 lipca, a teraz do sieci trafiły ich pierwsze ślubne zdjęcia.

Ben zdecydował się na biały garnitur i czarną muszkę, a Jennifer jak widać, miała na sobie sukienkę wykończoną koronką i wpięty w rozpuszczone włosy welon. Urodę podkreśliła delikatnym makijażem.

Pozostaje im życzyć wszystkiego dobrego i wytrwałości. Zajrzyjcie do galerii, gdzie znajdziecie więcej zdjęć.

  • Jennifer Lopez i Ben Affleck ślub
  • Jennifer Lopez i Ben Affleck ślub
  • Jennifer Lopez i Ben Affleck ślub
  • Jennifer Lopez i Ben Affleck ślub
  • Slider item
  • Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji
  • Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji
[1/7] Jennifer Lopez i Ben Affleck ślub
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także