Szukaj

Zdjęcie paparazzi z wulgarną Jennifer Aniston przejdzie do historii. Gwiazda raz-dwa rozprawiła się z COVID-19

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston ma już serdecznie dość izolacji i zmian, jakie w jej życiu poczynił koronawirus. Dała temu soczysty wyraz w swojej najświeższej publikacji na Instagramie. Co pokazała?

Jennifer Aniston zdaje sobie sprawę, że izolacja jest podstawą do tego, aby powstrzymać rozszerzająca się w zastraszającym tempie epidemię koronawirusa, zwłaszcza że w Stanach Zjednoczonych obecnie jest najwięcej zachorowań na COVID-19. Sytuacja jest naprawdę zatrważająca.

Aktorka dobrze też wie, że jej postawę obserwują miliony fanów na całym świecie, więc zachowała się bardzo odpowiedzialnie i w czasie pandemii koronawirusa pozostała w domu. Jej willa jest bardzo przestronna, wygodna i z pewnością świetnie można w niej odpocząć i na nudę nie ma co narzekać, ale to nie tylko to powoduje, że Aniston nie ma problemu z wychodzeniem z domu. Zwierzyła się z tego w show Jimmy’ego Kimmela. Powiedziała mu, że od urodzenia cierpi na agorafobię, wiec w zamknięciu nie czuje dyskomfortu jak wielu ludzi, a wręcz przeciwnie, jest jej całkiem dobrze.

Okazało się, że do czasu. Nawet i ona ma już dosyć siedzenia w domu. Wyraziła to bardzo dobitnie w swoim najnowszym poście na Instagramie.

Jennifer Aniston pokazała, co myśli o COVID-19. Wymowny gest aktorki

Jennifer Aniston, mimo że nie skarżyła się początkowo na izolację, a nawet znalazła przyjemność w myciu naczyń i żartowała, że dzięki temu ma zawsze czyste i odkażone detergentem ręce, ma już serdecznie dość całej tej sytuacji.

Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pokazuje środkowy palec w znanym, międzynarodowym geście, mówiącym o tym, że życzymy sobie, delikatnie mówiąc, żeby się ktoś/coś od nas odczepiło.

Drogi COVIDzie…⁣
Mógłbyś już F@!k off, dziękuję, żegnam – napisała.

Wpis spotkał się ze stuprocentową aprobatą fanów aktorki. Podpisują się pod nim rękami i nogami, przyklaskując życzeniu Jennifer Aniston, żeby wirus już sobie zniknął i pozwolił na powrót do normalnego życia.

  • O tak!
  • Dokładnie wyrażasz moje odczucia!
  • Amen!
  • Dokładnie tak!
  • Świat bije brawa – piszą.

Nic dodać, nic ująć…


Jennifer Aniston pokazuje środkowy palec

Jennifer Aniston pokazuje środkowy palec

Jennifer Aniston w jedwabnej sukience, Instagram

Jennifer Aniston w jedwabnej sukience, Instagram

Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)

Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×