Jennifer Aniston pokazała swoją willę. Luksus aż bije po oczach!

Jak mieszka Jennifer Aniston?

Jak mieszka Jennifer Aniston?

Jennifer Aniston, odkąd założyła konto na Instagramie, powoli odkrywa coraz więcej prywatności. Na publikowanych przez nią fotografiach można podejrzeć, jak mieszka gwiazda.

Jennifer Aniston, to jedna z najpiękniejszych i najbardziej lubianych aktorek Hollywood. Jest uparcie łączona w parę z Bradem Pittem, choć oboje zaprzeczają rewelacyjnym doniesieniom tabloidów. Żyje sobie spokojnie w swoim pięknym domu, który od czasu do czasu we fragmentach widujemy na jej zdjęciach na Instagramie.

Jak mieszka Jennifer Aniston?

Ma stałe grono przyjaciół, dla których zdecydowała się urządzić przyjęcie z okazji amerykańskiego Święta Dziękczynienia, nazwała je Friendsgiving. To wtedy pokazała na Instagramie swoją kuchnię.

Mimo doniesień, że bardzo przeżywa upływ czasu, zdaje się być całkiem zadowolona. Niedawno zebrała świetne recenzje za swoja rolę w The Morning Show, a następnie zebrała za te kreację nagrodę SAG Awards.

Jennifer kupiła swoją posiadłość w Bel Air w 2011 roku. Dom i otoczenie powstały w połowie XX wieku. Kiedy kupiła posiadłość, przeprowadziła gruntowny remont.

Dziś Bel Air jest nazywane jest jej sanktuarium. Kocha swój dom – jest nie tylko piękny, ale i funkcjonalny, a także zawsze gotowe na przyjęcie gości, bo gospodyni na wielu przyjaciół i jest bardzo towarzyska.

Jennifer Aniston – dom w Bel Air

Jennifer Aniston – dom w Bel Air

Jennifer Aniston - garderoba

Jennifer Aniston – garderoba

W domu znajdują się cztery sypialnie, sześć łazienek, piwniczka do przechowywania wina. Do dyspozycji jest basen i domek dla gości. Z posiadłości, która otoczona jest ogromnym ogrodem, roztacza się widok na ocean, który można podziwiać z tarasów.

Jennifer Aniston urządziła swój dom bardzo eklektycznie. Jest nowoczesny, ale bardzo przytulny. Wykończony drewnem, kamieniem i szkłem, prezentuje się świetnie, a na takie luksusy mało kto może sobie pozwolić.

Zobacz także: Brad Pitt wzruszył się do łez, kiedy oglądał Jennifer Aniston odbierającą nagrodę. Reakcja aktorki – bezcenna!


Jennifer Aniston - łazienka

Jennifer Aniston - łazienka

Jennifer Aniston - wnętrza

Jennifer Aniston - wnętrza

Jennifer Aniston - taras

Jennifer Aniston - taras

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×