Odrodzony Jarosław Kret już zapomniał o Beacie Tadli?! Pogodynek znalazł sobie dużo młodszą dziewczynę w popularnym show TVN!

Beata Tadla i Jarosław Kret

Beata Tadla i Jarosław Kret

Jarosław Kret ma nową miłość

 Jarosław Kret po rozstaniu z Beatą Tadlą znalazł sobie nową partnerkę. Pogodynek był ostatnio widziany w towarzystwie uczestniczki popularnego kulinarnego show TVN.

Jarosław Kret po burzliwym rozstaniu z atrakcyjną Beatą Tadlą, raczej nie szukał na siłę pocieszenia w ramionach innej kobiety. Z licznych doniesień medialnych wynikało, że Kret cierpi i chciałby wrócić do Tadli. Jak jednak wiadomo dziennikarka na dobre pożegnała Jarka i związała się z nowym młodszym partnerem. Okazuje się, że obecnie również Jarosław Kret nie jest już singlem.

Jarek był ostatnio widziany u boku atrakcyjnej kobiety, jak donosi Super Express jest nią finalistka 3 edycji kulinarnego show TVN – MasterChefa. Rzekomą wybranką serca Jarka Kreta jest zatem – Karina Zuchora, jednak pogodynek na łamach tabloidu zapewnia, że z Kariną łączy ich tylko i wyłącznie biznes.

Z Kariną pracujemy nad projektem takiego programu kulinarno-podróżniczego. Tworzenie takiego programu to skomplikowana droga. Koncepcja jest, ale trzeba się dogadywać ze sponsorami, to trwa. Ale pomysł mamy i wymyślamy – powiedział  Kret w Super Expressie

Warto nadmienić, że Karina nie skomentowała sensacji podanych przez tabloid. Zatem do końca nie wiadomo kim jest dla niej Jarek. Czy kolegą, a może kochankiem?

W rozmowie z dziennikarzem pogodynek wyjawił także, jak wygląda jego obecna sytuacja zawodowa.

Na razie nic się nie dzieje u mnie zawodowo. Kompletnie nic. Trzeba pracować, żeby żyć, nie jest tak łatwo. Nic się nie dzieje, czekam – powiedział Kret

Czekamy więc na kolejne doniesienia z życia Jarosława Kreta.

Sekretny przepis Beaty Tadli na smukłą sylwetkę właśnie wyszedł na jaw. Trenerzy personalni złapią się za głowę!

Beata Tadla nieźle się uśmieje. Nie uwierzycie jaki wybieg stosuje Jarosław Kret by przekonać ją do powrotu!

Jarosław Kret zrobił z siebie błazna przed Beatą Tadlą? Takiej szopki nie widzieliśmy w najtandetniejszych komediach romantycznych

 


Jarosław Kret ośmieszony przez Beatę Tadlę

Jarosław Kret ośmieszony przez Beatę Tadlę

Beata Tadla i Jarosław Kret w Nova TV

Beata Tadla i Jarosław Kret w Nova TV

Jarosław Kret próbuje zrobić sobie zdjęcie z Beatą Tadlą

Jarosław Kret próbuje zrobić sobie zdjęcie z Beatą Tadlą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×