Syn Natalii Kukulskiej na wiejskiej zabawie! Jan Dąbrówka ze śliczną partnerką nieźle zaszaleli ze strojami!

Natalia Kukulska syn impreza

Natalia Kukulska może się pochwalić niemal dorosłym synem. Jan Dąbrówka wyrósł na prawdziwego przystojniaka i wszystko wskazuje na to, że ma dziewczynę. Przyłapano ich na wiejskiej zabawie w uroczych strojach. Jak wygląda partnerka nastolatka?

Natalia Kukulska nie jest osobą, którą trzeba przedstawiać na polskich salonach. Gwiazda bryluje na nich od lat, a jej przeboje mimo upływającego czasu wciąż są bardzo aktualne. Koncerty wyprzedają się na pniu, nowe utwory zdobywają popularność w zawrotnym tempie, a wokalistka cieszy się niesłabnącą miłością fanów. Gdy jednak przestaje być gwiazdą, w zaciszu własnego domu, jest przede wszystkim dumną mamą. A ma powody do dumy! Dwie córki i syn, których doczekała się z Michałem Dąbrówką stanowią oczko w głowie słynnej artystki. Jan Dąbrówka, najstarsza pociecha Kukulskiej, wyrósł na prawdziwego przystojniaka i wszystko wskazuje na to, że ma u swojego boku specjalną dziewczynę.

Niedawno w sieci pojawiły się zdjęcia Janka, który wraz z przyjaciółmi wybrał się na coś, co wszyscy zgodnie określili jako „wiejska zabawa”. Innymi słowy, spędzali czas aktywnie poza miastem. Choć na fotografiach pozują całą grupą, jedno zdjęcie przykuwa szczególną uwagę. Tajemnicza ślicznotka, która pojawiała się także na wspólnych zdjęciach, na jednym z nich pozuje tylko z Jankiem. Wpatrują się w siebie bardzo uważnie i nie sposób nie zauważyć łączącej ich chemii. Para często oznacza się także na Instagramie. Czyżby Natalia doczekała się pierwszej „synowej”? 😉

Zobacz: Pełnoletni syn Natalii Kukulskiej ma ciekawszy Instagram niż jego mama! Każde zdjęcie Jasia to hit! Rośnie gwiazda!

Zobacz: Natalia Kukulska pokazała szałowe zdjęcie ze studniówki syna! 19-letni Jan wyrósł na filmowego przystojniaka!

Zobacz: Natalia Kukulska zabrała dzieci na Open’era! Przy nastoletnich Jasiu i Ani wygląda jak ich siostra!


Syn Natalii Kukulskiej na wiejskiej imprezie

Syn Natalii Kukulskiej na wiejskiej imprezie

Jan Dąbrówka na imprezie z przyjaciółmi

Jan Dąbrówka na imprezie z przyjaciółmi

Jan Dąbrówka jak hipster

Jan Dąbrówka jak hipster

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×