Krzysztof Rutkowski u Konsula Ukrainy. Poprosił o pomoc w rozwiązaniu sprawy

Krzysztof Rutkowski u Konsula Ukrainy. Poprosił o pomoc w rozwiązaniu sprawy

Krzysztof Rutkowski odebrał podziękowania od narodu ukraińskiego
Krzysztof Rutkowski odebrał podziękowania od narodu ukraińskiego
Źródło zdjęć: © Facebook
17.04.2024 14:50

Krzysztof Rutkowski spotkał się z Konsulem Generalnym Ukrainy, z którym współpracuje od kilku już lat. Podczas wizyty w Lublinie detektyw otrzymał podziękowanie z rąk konsula, ale to nie wszystko. Poprosił również o pomoc przy sprawie, którą rozwiązuje w Kijowie.

W ostatnich miesiącach na temat Krzysztofa Rutkowskiego było głośno, jednak nie w temacie jego działań zawodowych, a spraw prywatnych. Detektyw zmienił się nie do poznania - postawił na mocną opaleniznę, a także zrobił sobie zęby. Ponadto ubiera się w niezwykle drogie i luksusowe stylizacje, jak chociażby marynarka i szal Gucci warte około 15 tysięcy złotych. Wraz z żoną Mają nie ukrywają swojego bogactwa i otwarcie mówią, że są milionerami. Teraz jednak Rutkowski odebrał odznaczenie i skupił się na moment na sprawach zawodowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Rutkowski odebrał odznaczenie od Konsula Generalnego Ukrainy

W niedawnych postach na social mediach, Krzysztof Rutkowski poinformował swoich fanów, że jest z wizytą w Sandomierzu i Lublinie. Okazało się, że jest on umówiony z Olehem Kutsem, czyli Konsulem Generalnym Ukrainy. Panowie dobrze się znają, bowiem Rutkowski chętnie wspiera Ukrainę w wojnie z Rosją. I to właśnie za ten wkład detektyw otrzymał z rąk konsula podziękowania od narodu ukraińskiego.

Z wielką przyjemnością powitaliśmy naszego przyjaciela Krzysztofa Rutkowskiego w Konsulacie Generalnym Ukrainy w Lublinie. Wyrażamy naszą szczerą wdzięczność za partnerstwo, wszechstronne wsparcie, niezmienną pozycję i pomoc od pierwszych dni pełnoskalowej inwazji państwa-agresora do Ukrainy - napisał na social mediach Oleh Kuts.

Detektyw Rutkowski wspomina o tajemniczej sprawie. Będzie potrzebował pomocy konsula

Podczas wizyty w konsulacie, Krzysztof Rutkowski nagrał kilka relacji, którymi od razu podzielił się z fanami. W jednej z nich można usłyszeć, że po raz kolejny będzie potrzebował pomocy Konsula Generalnego Ukrainy, bowiem prowadzi działania w Kijowie. Nie zdradził jednak więcej szczegółów, siejąc wśród fanów ziarno niepewności.

Niejednokrotnie pomagała nam policja ukraińska i nasz przyjaciel Oleh, który gdy jest potrzeba interwencji robi wszystko. O taką interwencję będziemy również dzisiaj prosili, ponieważ mamy kolejne przypadki na terenie Kijowa - powiedział tajemniczo Rutkowski.
Krzysztof Rutkowski spotkał się z konsulem Ukrainy
Krzysztof Rutkowski spotkał się z konsulem Ukrainy© Facebook
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także