NewsyKrzysztof Rutkowski dostał pytanie o operacje plastyczne. Jasno postawił sprawę

Krzysztof Rutkowski dostał pytanie o operacje plastyczne. Jasno postawił sprawę

Krzysztof Rutkowski miał jakieś operacje plastyczne?
Krzysztof Rutkowski miał jakieś operacje plastyczne?
Źródło zdjęć: © Instagram

05.04.2024 07:45, aktual.: 05.04.2024 08:28

Krzysztof Rutkowski jest podejrzewany przez krytyków o to, że poddał się operacjom plastycznym. Jak jest w rzeczywistości? Popularny detektyw/milioner/celebryta odniósł się do sprawy.

Krzysztof Rutkowski od kilku dekad para się działalnością detektywistyczną. W ostatnim czasie stał się też jednym z najpopularniejszych celebrytów w kraju. Sam jego profil na Instagramie śledzi blisko 60 tys. osób. Jeszcze więcej fanów zgromadził na Facebooku. 63-latek chętnie chwali się w social mediach swoim luksusowym życiem. Nie stroni od luksusowych pojazdów, markowych ubrań, zegarków i złotej biżuterii.

Wystawny tryb życia zapewnił Rutkowskiemu zarówno spore grono zwolenników, jak i krytyków. W rozmowie z tygodnikiem "Wprost" detektyw surowo ocenił tych drugich. Powiedział: "Wielu z nich nie ma na rachunki (...). Komornik puka do drzwi i odbiera im komputer, bo nie spłacili rat". Jednocześnie zganił media za to, że zdarza się im zaniżyć ceny ubrań, w których pokazuje się podczas publicznych wyjść.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czy Krzysztof Rutkowski miał operacje plastyczne?

W toku wywiadu dla "Wprost" detektyw otrzymał pytanie dotyczące operacji plastycznych. Czy się im poddał? Rutkowski temu zaprzeczył, mówiąc: "Żadnych operacji nie przechodzę, zabiegi – od czasu do czasu. Mój przyjaciel, major, ma klinikę – więc wpadam na zastrzyki witaminowe na twarz".

Krzysztof jest zdziwiony tym, że jego wizerunek budzi takie emocje wśród internautów. Jego samego w ogóle nie obchodzi jak wyglądają jego oponenci – podkreślił. "Ja przez całe życie nie napisałem ani jednego komentarza. Nie mam na to czasu".

Krzysztof Rutkowski o swoim statusie materialnym

Swego czasu głośnym echem odbił się w Internecie wywiad Krzysztofa dla Jastrząb Post. Detektyw zdradził nam, ile ma pieniędzy na koncie: "Ja nie mam się czego wstydzić, że jestem milionerem, że mam miliony złotych na koncie"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także