NewsyKrzysztof i Maja Rutkowscy polewali się perfumami. "Nie mam się czego wstydzić, że jestem MILIONEREM"

Krzysztof i Maja Rutkowscy polewali się perfumami. "Nie mam się czego wstydzić, że jestem MILIONEREM"

Krzysztof i Maja Rutkowscy oblewali się perfumami
Krzysztof i Maja Rutkowscy oblewali się perfumami
Źródło zdjęć: © Instagram
02.04.2024 18:27

Krzysztof i Maja Rutkowscy bardzo dobrze prosperują, więc mogą sobie na wiele pozwolić. W święta polewali się perfumami, zamiast wody. Żona detektywa zdradziła, skąd wzięła się u nich ta nietypowa tradycja.

Od wielu lat Krzysztof Rutkowski prężnie działa na rynku detektywistycznym. W działalności zawodowej może liczyć na wsparcie ze strony młodszej małżonki – Mai. Para stanęła na ślubnym kobiercu przed pięcioma laty. Jeszcze wcześniej, bo w 2012 roku, na świat przyszedł ich syn – Krzysztof junior.

Rutkowscy świetnie się ze sobą dogadują, przez co już ogłosili, że czeka ich kolejny krok. Zamierzają powiedzieć sobie "tak" podczas ceremonii w kościele. "Mogę zdradzić, że będę miała białą suknię z welonem, który będzie ozdobiony naszymi imionami wyszytymi z kryształków. Sukienki oraz smokingi i fraki dla męża i syna szyją się" – powiedziała dumna Maja Rutkowski w rozmowie z dziennikiem "Fakt".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof i Maja Rutkowscy polewali się perfumami

Za nami śmingus-dyngus, czyli tzw. lany poniedziałek. Jak się okazuje, Rutkowscy obchodzą ten dzień w nieco inny sposób niż reszta społeczeństwa. Zamiast wody, polewają się perfumami, o czym Maja opowiedziała portalowi ShowNews.

Wiadomo, że tradycja oblewania się wodą najbardziej cieszy dzieci – my także staramy się ją obchodzić. Także oblewamy się wodą, ale nie tylko, ponieważ starsze osoby psikamy perfumami. Tę tradycję przyniosłam z mojego domu – otworzyła się celebrytka.

Rutkowscy mogą sobie na to pozwolić, gdyż nie ukrywają, że są milionerami. "Ja nie mam się czego wstydzić, że jestem milionerem, że mam miliony złotych na koncie" – Krzysztof zapewnił niegdyś w rozmowie z Jastrząb Post.

Krzysztof Rutkowski ma za sobą spektakularną metamorfozę

Ostatnimi czasy o detektywie Rutkowskim było głośno głównie za sprawą jego przemiany. Krzysztof przefarbował włosy i brodę na ciemniejszy kolor. Co więcej, mocno się opalił. Niestety efekt metamorfozy nie spodobał się wszystkim. W mediach społecznościowych nie brakuje kąśliwych uwag pod jego adresem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także