Natalia Janoszek przeszła operację. Przekazała nowe informacje na temat zdrowia i zaapelowała do fanów

Natalia Janoszek przeszła operację. Przekazała nowe informacje na temat zdrowia i zaapelowała do fanów

Natalia Janoszek przeszła operację
Natalia Janoszek przeszła operację
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram
18.04.2024 10:59

Natalia Janoszek podzieliła się z fanami niepokojącymi informacjami. Dodała zdjęcie z łóżka szpitalnego, informując o nadchodzącej operacji. Celebrytka przestrzega przed rakiem. Pokazała również kartę informacyjną ze szpitala.

O Natalii Janoszek swego czasu było naprawdę głośno. Wszystko za sprawą jej rzekomej kariery w Bollywood i wielu historii, które na pierwszy rzut oka wydawały się nieco naciągane. Celebrytka wspominała o zainteresowaniu jej osobą jednego z najpopularniejszych piłkarzy świata - Neymara, a także opowiadała o imprezie na jachcie u Leonardo DiCaprio. Sprawę popularności Janoszek zaczął badać Krzysztof Stanowski, który przedstawił wiele nieścisłości na temat tego, co przedstawia sama celebrytka i tym samym okazało się, że większość informacji, które przekazywała, mijały się z prawdą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Natalia Janoszek w szpitalu. Apeluje o regularne badania

Kiedy Natalia Janoszek trafiła do szpitala, postanowiła podzielić się z fanami nie tylko informacją na temat swojej choroby, ale również zachęcić do wykonywania badań profilaktycznych. Nie trudno się domyślić, że celebrytka prawdopodobnie boryka się z rakiem szyjki macicy, któremu poświęciła kilka relacji na swoim Instagramie. Jak sama dodała, jeśli choć jedną osobę namówi do zbadania się bądź szczepienia na HPV, to będzie szczęśliwa.

Janoszek pokazała kartę informacyjną ze szpitala. Kieruje ją do Stanowskiego

Podczas relacji ze szpitala, Natalia Janoszek postanowiła również podzielić się kartą informacyjną ze szpitala sprzed kilku lat. Zostało ono skierowane do "jej prześladowcy" i nie trudno się domyślić, że chodzi o Krzysztofa Stanowskiego. Widnieją tam informacje na temat zatoru płucnego. Celebrytka dodała, że jeżeli ktoś uważa, że dokument ten jest sfabrykowany, to może skontaktować się z lekarzem prowadzącym, który uratował jej życie.

To, że się nie odzywam, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia, ale że moje zdrowie jest dla mnie priorytetem - dodała w relacji Janoszek.
Natalia Janoszek w szpitalu
Natalia Janoszek w szpitalu© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także